З квітня цього року, коли девелопери в міру своїх можливостей повернули будівельників на майданчики, йдуть розмови про повернення активності на ринку нерухомості.
Кожен забудовник зараз у міру своєї відвертості визнає, ситуація на ринку нерухомості не підлягає порівнянню. Аналогічних випадків в історії українського бізнесу не було.
У тенденціях часу зараз казати, що війна внесла суттєві корективи у подальші плани забудовників та повністю змінила структуру ринку нерухомості.
Кожен з нас розуміє, що життя після війни не буде колишнім, змінилися наші плани, цілі, а питання безпеки стало на перше місце. Разом із цим перед нами зараз цілий комплекс проблем.
Нерухомість залишається найбільш стабільним та вигідним активом для вкладення коштів, але на скількі зовнішні фактори вплинули на попит, пропозицію та ціну?
Незважаючи пандемію COVID-19, ринок нерухомості в українських містах не простоює. Хоча епідемія, безумовно, внесла свої корективи
ХХІ століття тільки почало набирати оберти, безліч відкриттів у сфері біоінженерії, медицини, космонавтики, постійний пошук істини щоб мати право на гідне життя сьогодні
"Я довго час розтрачував даремно, тепер же час мене нещадно губить". Претензійна строфа В. Шекспіра сьогодні здається щоденним девізом середньостатистичного мешканця українських мегаполісів.
В 2017 году в эксплуатацию принято более 30 млн квадратных метров, пятая часть из которых – в столице. В среднем треть квартир в каждом доме остаются свободными - это около 10 млн квадратных метров.
Утопия, в которой сегодня видят перспективу.
Профессиональная деятельность. Основатель и управляющий партнер компании КиевБудДевелопмент (KBD), глава Ассоциации мусоропереработчиков Украины.Занимаюсь строительством элитной недвижимости в Печерском районе.Эксперт на рынке недвижимости: интересуюсь темами энергоэффективных технологий, трендов жилья люкс-сегмента, иностранного опыта девелопмента. Образование. Окончил аспирантуру Харьковского регионального института государственного управления.