UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
09.10.2020 01:13

Кримінальна справа за фальсифікацію експертизи по "Роттердам+"

Економіст, експерт-аналітик

"Роттердам+".

З'явилася інформація, що проти експертки НАБУ Ірини Педь порушена кримінальна справа за фальсифікацію експертизи, пов'язаною з “Роттердам+” .

Не приховую, що хочу, щоби історія з порушенням кримінальної справи проти неї мала продовження. Причому, справа зовсім не у цій пані, яку просто вчергове намагалися використати для отримання вигідної детективам НАБУ експертизи по вже закритій кримінальній справі.

Питання саме у детективах НАБУ. А по великому рахунку, у керівництві цього правоохоронного органу.

Звичка правоохоронців використовувати підставних свідків та експертів існує дуже давно, і поширена не тільки в Україні. Сам мав сумний досвід використання правоохоронцями проти мене таких “експертів”.

Тому я би дуже хотів, щоби цій пані Педь реально загрожувала кримінальна відповідальність з реальними строками ув'язнення. І щоби з нею змогли укласти угоди про імунітет від кримінального переслідування, якщо вона дасть свідчення проти детективів, на замовлення яких вона готувала відверту лабуду. Щоби потім вже була можливість притягувати до кримінальної відповідальності саме їх. А можливо і з ними укладати угоду про імунітет.

Бо очевидно, що рішення про залучення фейкового експерта ухвалювалося на рівні Директора НАБУ чи його заступників. Принаймні, підписував документи про оплату з бюджетних коштів її послуги хтось з них.

Зрозуміло, що це можуть використати, як інструмент боротьби з Ситником. І в цьому випадку почнеться новий ґвалт “про тиск” на нашого головного борцуна з корупцією.

Але лише притягуючи правоохоронців до кримінальної відповідальності з реальними строками ув'язнення за фальсифікацію документів кримінальних справ, за залучення підставних свідків та експертів, можна вбити їм у голови, що це є злочином навіть тяжчим, ніж ті, які вони розслідують. І за його скоєння вони можуть понести кримінальну відповідальність.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]