Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
27.02.2017 12:00

Щодо дотацій для сільськогосподарських товаровиробників в 2017 році

Адвокат, громадський діяч

22 лютого 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністру України «Про затвердження Порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році» № 83

22 лютого 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністру України«Про затвердження Порядку розподілубюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників тастимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році» № 83 від08.02.2017 року (надалі – Постанова), якою затверджено Порядок розподілубюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників тастимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році (надалі –Порядок).

Сільгосптоваровиробники, які займаються тваринництвом,вирощуванням винограду, фруктів, ягід, горіхів, овочів, тютюну та цукровихбуряків мають право на отримання бюджетної дотації для розвитку і стимулюваннявиробництва с/г продукції.

Не мають права на отримання бюджетної дотації за звітний(податковий) період, за який проводиться бюджетна дотація, особи, які:

·                   були виключені ізРеєстру отримувачів бюджетної дотації, сформованого ДФС (надалі - Реєстр), абовтратили статус отримувачів бюджетної дотації до початку або у такому звітномуперіоді;

·                   за даними Єдиногодержавного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадськихформувань змінили основний вид діяльності але в установленому порядку та строкине подали до контролюючого органу заяви для внесення змін до Реєстру;

·                   мають податковийборг з податку на додану вартість на наступний день після граничного строкусплати цього податку за звітний період, за який надається бюджетна дотація.

Бюджетна дотація надається за умови, що питома вага вартості таких товарів становить не менше75% вартості всіх товарів, поставлених ними протягом попередніх 12 звітнихподаткових періодів сукупно, і які на кінець звітного періоду (місяця), за якийпроводиться бюджетна дотація, включені в Реєстр одержувачів бюджетної дотації.

Розподіл бюджетної дотації здійснюється окремотоваровиробникам, які займаються птахівництвом і окремо іншим товаровиробникам.

При цьому щомісячний розмір бюджетної дотаціїтоваровиробникам, які займаються птахівництвом, не може перевищувати 50%виділених асигнувань на бюджетну дотацію в поточному місяці.

Дотація виплачуєтьсящомісяця пропорційно до сплаченої суми ПДВ у межах виділених помісячнихасигнувань за умови, що такі товаровиробники не мають податкового боргу з ПДВ.

Крім того, визначено порядок подачі сільгоспвиробниками заяви про включення до Реєструодержувачів бюджетних дотацій. На підставі Реєстру та представлених документівпро сплату ПДВ, ГФС формує список одержувачів бюджетних дотацій і передаєсписок в Казначейство. Після чого Казначейство в автоматичному режимі щомісяця здійснює розподіл коштів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net