Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
30.01.2012 11:10

Хто хоче продуктовий набір?

Експерт з питань соціальної політики

Соняшникова олія, чай, шпроти, цукерки, цукор, рис…

Днями один із моїх сусідів продемонстрував пакунок з продуктами, який видається від імені кандидата в депутати. Ще раніше знайомі показали такий собі «аптечку» з ліками. Теж від одного з кандидатів. На упаковках чиясь рука «вигравірувала» портрет ще одного претендента на депутатство.

А ще, пригадується, як нещодавно дніпропетровським журналістам перед засіданням Ради Регіонів, на який був присутній Янукович, подарували дві флешки, шкіряну сумку, набір сувенірів з символікою області та дорогезний плеєр Apple iPod touch...

Спочатку довести людей до межі бідності, жебрацтва, ганебного явища – бідності серед працюючих, а тепер, кидаючи продуктову чи лікарську «кістку», відкрито глузувати з простих українців.

Вони – представники нинішньої влади – не змінилися у своїй підступності. Як за часів Кучми, так і зараз, вони діють однаковими методами: купити чи задавити.

Але мені цікаво: чи знайшлася хоча б одна людина, яка кинула цей продуктовий пакунок в обличчя «дарувальнику». Не тому, хто їх роздає, а тому, чиє ім’я зазначено на їстівному або медичному хабарі?

У кожному місті з білбордів нас вітала «соціальна реклама» Януковича. А разом із тим «соціальна» влада скасувала пільги 16 незахищеним категоріям громадян України.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net