Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
11.09.2018 17:37

Уряд виставив на продаж роки страхового стажу!

Експерт з питань соціальної політики

Починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років, мають особи чий страховий стаж не менше 25 років, роки яких не вистачає можна купити...

Гройсман зі своїм соцполітруком Ревою виставив на продаж роки страхового стажу, яких не вистачає для виходу на пенсію, один рік торгують за 19 657 грн! ( і це в країні, де за даними ООН 63% є бідними)... При цьому коєфіціент ваги одного року страхового стажу зменшено з 1,35 до 1,0, що призводить до зменшення розміру пенсій на 30%!!

Друзі, для тих хто досяг передпенсійного віку нагадаю, що після пенсійної псевдореформи починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років. При цьому з 1 січня 2019 року мінімально необхідний стаж щороку збільшуватиметься на рік до досягнненя 35 років, що відповідатиме пенсійному віку 65 років (За аналогію, в Росії теж підняли пенсійний вік до 65 - проти чого зараз активно протестують).

Світлина від Андрія Павловського.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи