Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
07.07.2015 14:44

Корупційна диверсія

Експерт з питань соціальної політики

"За цим стоять абсолютно конкретні банки і конкретні люди: вони заробили мільярди, а тепер їхнє завдання – викупити все, що є в Україні за безцінь..."

Зниження курсу гривні втричі – це диверсія проти України.
Про це заявила лідер партії «Батьківщина» у прямому ефірі «Свободи слова» на телеканалі «ICTV».
«Найстрашніше, що було зроблено в Україні, – це зниження майже втричі курсу гривні. А це є природою усього: далі пішла інфляція і рано чи пізно всі товари будуть втричі дорожчими», – зазначила вона.
За словами Тимошенко, триразове зниження курсу гривні призвело до банківської кризи, кризи депозитів, а також до знецінення праці.

«Сьогодні заробітна плата працівника на заводі в Україні в 4,1 разів нижча, ніж у Китаї, де як відомо, завжди була найдешевша робоча сила, і у 29,7 разів нижча, ніж в США. Це підготовка плацдарму для нової економічної колонізації країни великими монополіями», – сказала лідер «Батьківщини».
Вона повідомила, що в структурі собівартості виробництва продукції у більшості країн світу заробітна плата становить 50%, «а в нас 6-7% – за рахунок вас заробляють надприбутки».

«Зниження курсу гривні втричі відбулось не випадково. Усі монополії, що експортують метал, хімію тощо, отримують ті ж самі гроші, що і до падіння гривні, але тепер вони втричі менше платять вам у валютному обчисленні», – пояснила Тимошенко та додала, що «це не є реформами й економічним розвитком держави».

Окрім того, народний депутат зазначила, що втрата купівельної спроможності призвела до падіння малого підприємництва в країні: майже на 25% впав в Україні обсяг реалізації продукції власного виробництва.

«Зниження вартості гривні втричі – це корупційна диверсія проти України. Заробили мільярди ті, хто знав, як коливатиметься курс, а прості люди стали заручниками цієї страшної, цинічної, безграмотної політики», – зауважила лідер партії.

Вона також звернула увагу на те, що громадян наразі не інформують про те, що насправді відбувається з війною, з бюджетом.

«Ніхто не знає, яка сьогодні стратегія в уряду для того, щоб завтра стало краще. За цим стоять абсолютно конкретні банки і конкретні люди: вони заробили мільярди, а тепер їхнє завдання – викупити все, що є в Україні за безцінь. І тому оголошується штучний технічний дефолт і три тисячі стратегічних підприємств енергетики, транспорту, зв’язку ставиться на приватизацію. І це під час війни, коли сюди не йде жодний зарубіжний інвестор», – обурилася Юлія Тимошенко.

І ще...

прихвостні олігархів отримали нове пугало- популізм, яке виявляється страшніше за фашизм і "руку Москви" ...

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]