Київська Січ
Святкове відкриття Київської Січі відбудеться 31 травня на свято Трійці в День Києва.
Шановні друзі, настав час відродити Київську Січ. Місця, державного утворення і соціальної організації, яке матиме яскраво виражений демократичний характер. Місця, яке зможе створити сам народ, реалізувавши свої патріотичні почуття й втіливши свій волелюбний характер та відданість Батьківщині.
Матінкою Київської Січі є Запорізька Січ, створена ще у 16 столітті Дмитром Вишневецьким на острові Мала Хортиця. Зібравши розрізнені козацькі угруповання і збудувавши на острові фортецю, Вишневецький створив місце захисту кордону від татар та інших ворогів. З часом Запорозька Січ продовжувала розвиватися й міцнішати. Кожний бажаючий оселявся на острові-фортеці й приєднувався до козацького братства, незалежно від свого соціального стану. Адже в правильній системі цінностей глибока духовність протиставляється корисливому індивідуалізму, а матеріальні інтереси відходять на другий план.
Запорізька Січ була демократичною республікою, де існувала рівність між усіма козаками. Вищим органом влади була козацька рада, яка здійснювала контроль за діяльністю виборчої системи органів управління. До складу цієї системи входили виборний гетьман (кошовий отаман), військова старшина, а саме: обозний (керував артилерією), писар (очолював військову канцелярію), суддя (чинив суд), осавули (порученці гетьмана). На підставі звичаїв і традицій чітко регламентувалися права й обов'язки кожного. Норми козацького права стверджували ті суспільні відносини, що склалися серед козацтва. Вони закріплювали військово-адміністративну організацію Запорозької Січі та установлювали правила військових дій. Це дозволяло тримати народ у єдності та тісних взаємозв'язках між собою.
З самого початку головним завданням Запорізької Січі був захист рідної землі та порятунку української нації від будь-яких загарбників країни. Саме в Запорозькій Січі було створено Запорозьке Військо, що стало організаційною формою збройних сил України. Протягом 2-х десятиліть Запорозька Січ, фактично, діяла як суверенна держава, самостійно вступала у війну та вибудовувала власні зовнішні відносини. Саме козаки були основою українського національного визвольного руху протягом двох сотень років. Січ стала для українського народу могутньою підпорою в боротьбі проти феодально-кріпосницького та національного гніту і проти турецько-татарської агресії.
Наша, нова, Київська Січ зможе зорганізувати всі верстви населення, незалежно від соціального чи матеріального стану, в одну єдину національну силу, яка зможе протистояти загарбникам та ворогам держави. Усвідомлення українцями потреби держави у структурованому осередку апріорі «кричить» про створення Київської Січі. Святкове відкриття Київської Січі відбудеться 31 травня на свято Трійці в День Києва. Де будуть здійснені обряди та традиції згідно українських звичаїв. Настав час закласти початок відновленню добре забутих, але інтерпретованих до сучасності, ефективних методів боротьби за свої права і свою країну.
Козацтво – велика військова й політична сила, яка зможе відстояти й захистити Україну.
- «Браслети» правосуддя: коли електронний контроль стає зайвим Владислав Штика 01:30
- Впровадження ERP для ІТ-бізнесу Віталій Курдюмов вчора о 21:22
- 7 ключових аспектів роботи керівника з молодим спеціалістом покоління дистанційної освіти Оксана Захарченко вчора о 16:22
- Скасування бронювання працівника. Які дії роботодавця? Віталій Соловей вчора о 01:34
- Як обрати внутрішнього керівника ERP-проєкту? Віталій Курдюмов 24.01.2025 21:22
- Додаткові витрати за сімейним законодавством: як не програти сімейний спір Леся Дубчак 24.01.2025 20:03
- Професія адвоката: як зберегти ментальне здоров’я у світі юридичних викликів Світлана Приймак 24.01.2025 16:26
- Ресурси перемоги: як працюють сучасні благодійні фонди Нісар Ахмад 24.01.2025 15:58
- Чи варто шукати справедливості у країні чиновників? Любов Шпак 23.01.2025 20:42
- Последние изменения в правилах оформления отсрочки от мобилизации Віра Тарасенко 23.01.2025 18:49
- Документи в умовах окупації: між правом та реальністю Дмитро Зенкін 23.01.2025 17:06
- Івенти для покоління Хоумлендерів. Особливості та деякі думки Олексій Куліков 23.01.2025 16:12
- Спецоперація проти "Глобино" Євген Магда 23.01.2025 14:29
- Податок на посилки: думки щодо за і проти цієї ініціативи Олег Пендзин 23.01.2025 14:20
- Нумерологія в податках. Цифра 11 Євген Власов 23.01.2025 12:21
-
Українська блогерка Анна Жук загинула в ДТП
Життя 2845
-
"Відкрийте газовий маршрут". Орбан виставив Україні умови для продовження санкцій
Бізнес 2827
-
У трьох країнах Європи створять центри повернення для українських біженців
Бізнес 2500
-
Чому дієти приречені на провал та як проблеми зі здоров'ям впливають на вагу
Життя 1838
-
США дозволили Індії розвантажити підсанкційні танкери до 27 лютого
Бізнес 1645