Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
10.10.2014 00:22
Чи покарають фальсифікаторів виборів 2012 року?
Багатьом пам'ятні події виборів народних депутатів 2012 року, коли вперше в історії України виявилося неможливим встановити результати волевиявлення в окремих мажоритарних округах. Але чому Президент П. Порошенко не бажає встановити винних у цих злочинах?
Неможливість встановити результати виборів - смертельний діагноз влади. Систематичний зрив виборчого процесу, у тому числі з використанням неправосудних рішень судів і фальсифікованих протоколів виборчих комісій, на мою думку, один з найтяжчих злочинів проти демократії та державності.Покарати всіх винних у злочинних фальсифікація на округах, де вибори депутатів 2012 року було визнано такими, що не відбулися - прямий обов'язок державної влади й особисто Президента України. Адже гучні справи проти фальсифікаторів і корумпованих судово-поправних органів у Київській, Миколаївській, Черкаській і т.д. областях України, ствердить державну владу й слугуватиме надійним щепленням від повторення подібних ексцесів.
Чому Президент не проявляє політичну волю? Адже в цих злочинах, на відміну від розслідування подій на Майдані, всі дії злочинців задокументовані й встановити винних не представляє особливої складності...
Допоки в Україні невідворотність покарання в очевидних, резонансних злочинах підмінятиметься гарним словом, наприклад "люстраціями", як на мене, Український народ точно не заживе по новому.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Що чекає українську переробну промисловість та перспективи Кіровоградщини Юлія Мороз 16:10
- Водневі ініціативи в Україні: роль адвокації та GR у розбудові майбутньої енергетики Олексій Гнатенко 12:35
- Ваші гроші, ваше майбутнє: чому важливо перемогти фінансові злочини в державному секторі Акім Кібновський вчора о 21:38
- 60 днів до межі: чому ротація рятує життя і фронт Віктор Плахута вчора о 12:46
- Чого чекати від 15 серпня? Олександр Скнар вчора о 09:03
- Дистанційне управління бізнесом: приховані загрози та мільйонні втрати Артем Ковбель 12.08.2025 23:15
- Небезпечний Uncapped SAFE Note: що це таке і як інвестору не потрапити в пастку Роман Бєлік 12.08.2025 18:30
- Тіньова імперія Telegram: як право і держава приборкують анонімну свободу Дмитро Зенкін 12.08.2025 14:58
- Гра за правилами: чому відповідальність – це основа гемблінг-індустрії Михайло Зборовський 12.08.2025 12:30
- Перемовини США та рф приречені Ігор Шевченко 12.08.2025 12:27
- Зберегти код нації: особистий досвід гуцулки про українську ідентичність за кордоном Наталія Павлючок 12.08.2025 11:22
- Ваш генератор може заробляти Ростислав Никітенко 12.08.2025 10:14
- Базовая военная подготовка в вузах: права студентов и последствия отказа Віра Тарасенко 11.08.2025 22:18
- Порівняння податкових навантажень: Велика Британія vs Кіпр для IT-компаній і фрілансерів Дарина Халатьян 11.08.2025 17:41
- Енергія хорошої пам'яті Євген Магда 11.08.2025 17:20
Топ за тиждень
Популярне
-
Вкладник намагався відсудити у ПриватБанку 3 млрд євро за депозит 1995 року
Фінанси 24753
-
У "маркетплейсі дронів" DOT-Chain Defence виконали перші замовлення
оновлено Бізнес 7879
-
Гетманцев: Рада не планує ухвалювати закон щодо крипторезерву, НБУ проти
Фінанси 6244
-
Галина Ободець: "Українське походження товару – ще не гарантія успіху на полиці"
Новини компаній 4579
-
Шмигаль терміново зв'язався з главою Rheinmetall після його скарг на бюрократію в Україні
Бізнес 4105
Контакти
E-mail: [email protected]