В чиї приватні руки віддали мисливські угіддя!
Скільки потрібно людині лісу для полювання? Гектар? Може п’ять? А от вихідці із партії регіонів так не вважають! Так, наприклад, в родинах одіозних Нестора Шуфрича та Володимира Сівковича вирішили, що відстрілювати диких тварин потрібно з розмахом, на тери
Скільки потрібно людині лісу для полювання? Гектар? Може п’ять? А от вихідці із партії регіонів так не вважають! Так, наприклад, в родинах одіозних Нестора Шуфрича та Володимира Сівковича вирішили, що відстрілювати диких тварин потрібно з розмахом, на території аж двох областей, на ділянках лісного масиву, загальною площею близько 40 тисяч гектарів.
Хочу звернути увагу, що зміна влади не змінила ситуацію !!! Автор статі зібрав інформацію як голова постійної комісії Київської обласної ради VII скликання з питань регламенту, депутатської етики, взаємодії з правоохоронними та запобіганню корупції встановив, що і досі біглим регіоналам належать вкрадені у людей гектари українських лісів!!!
Все почалося з того, що за правління президента-втікача, «чесні» державні підприємства добровільно, безоплатно, не інакше як на благодійних засадах, масово повіддавали в користування свої мисливські угіддя незрозумілим підприємства, очільниками яких були сини тодішніх високопосадовців, даючи при цьому можливість одіозним персонам від душі наполюватися в мальовничих лісах Київщини та Житомирщини.
Діло було так:
2010 рік. Житомирська обласна рада, яку на той час очолював регіонал Запаловський Й.А., приймає рішення №53 і надає Товариству з обмеженою відповідальністю «Мисливський Клуб «СКС» у користування на 15 років мисливські угіддя площею 19 859,5 га (лісові масиви Радомишльського держлісгоспу Житомирської області) – це майже 70 % лісового фонду Радомишльського лісгоспу.
Батько одного із керівників цього Товариства, Олександра Володимировича, – Володимир Сівкович, заступник Нестора Шуфрича – тодішнього секретаря РНБО , його найближчий поплічник та лобіст інтересів сім’ї «ростовського втікача», який нині перебуває у розшуку, ховаючись на території Російської Федерації.
Проте, регіоналам стало малувато 19-тисячного шматка відтяпнутого лісу. Тому, 21 червня 2012 року Київська обласна рада, яку очолював скандальний регіонал Качур О.С., приймає рішення про надання в користування мисливських угідь для ведення мисливського господарства ТОВ «Мисливський клуб «КСК» терміном на 25 років площею 18359,1 (18 тисяч!) гектарів на території Макарівського та Бородянського районів Київської області.
За дивним збігом обставин, одним із засновників цього підприємства виявляється Шуфрич Олександр Несторович – син Народного депутата України, крім цього Віце Президент ФК «Закарпаття», засновник ТОВ «УКРЕКОБІЛДІНГ» та ТОВ «КЛУБ «КСК».
Інший засновник ТОВ « Мисливського Клубу КСК» – все той же Сівкович Олександр Володимирович, – відомий син славнозвісного батька.
Цікаво, що власником істотної участі цього ТОВ є Черепань Вячеслав Михайлович, який, як не дивно, є помічником Народного депутата України - Нестора Івановича Шуфрича.

Ось так, в часи тотальної боротьби з корупцією, повернення вкрадених активів і майна, належного українському народу, правоохоронні органи чомусь забувають про гарантоване Конституцією України право громадян користуватися природними ресурсами. Стражі закону не мають бажання втручатися в розкішне дозвілля одіозних синків батьків-регіоналів. Завдяки цьому, у лісах, розміщених на кордоні Київської та Житомирської областей, утворилася справжня мисливська монополія сім’ї Сівковича та Шуфрича.
Це яскраво ілюструє нинішню ситуацію в країні, коли відоме ім’я дає можливість захоплювати десятки тисяч гектарів державних угідь і залишатись не покараними.
Пропонуємо Вам карту з виділеними контурами двох ділянок мисливських угідь, розміщених на території Київської та Житомирської областей, які перейшли в монополію сім’ї Сівковича та Шуфрича:
- Як техніка "Помодоро" перетворює хаос у фокус: секрет ефективності за 25 хвилин Олександр Скнар вчора о 22:30
- Вигоряння в команді: чому не завжди справа в перевантаженні Тетяна Кравченюк вчора о 17:42
- Чому стартапи помирають: п’ять фінансових пасток Антон Новохатній вчора о 16:35
- Чистота як стратегія: чому бізнеси майбутнього не можуть ігнорувати фасіліті Людмила Литвиненко вчора о 15:13
- Гуманітарне реагування. Єдність у формуванні стратегії та механізмів для захисту Галина Скіпальська вчора о 14:53
- Будівельні тенденції у Львові: свіжі цифри Любомир Зубач вчора о 14:50
- Енергетична помилка Євген Магда вчора о 10:52
- Грант – не гарантія успіху: як не "згоріти" після перемоги Олександра Смілянець 21.10.2025 06:45
- Як Принцип Парето 80/20 перетворює перевтому на фокус і прибуток Олександр Скнар 20.10.2025 23:04
- TikTok та Твіттер як зброя Росії Михайло Стрельніков 20.10.2025 18:25
- Скільки насправді коштує ваш ІТ-бізнес: тверезий погляд Анна Одринська 20.10.2025 15:30
- СУР, незвичні запити та спокій платника Ганна Ігнатенко 20.10.2025 10:36
- Сірий енергоринок: як народжується нова економіка перепродажу кіловат Ростислав Никітенко 20.10.2025 09:59
- Чому євреї в Україні приховували своє походження? Олег Вишняков 20.10.2025 09:13
- Інформаційна війна Росії проти Європі, хто переможе? Михайло Стрельніков 19.10.2025 18:12
-
Китай заблокував експорт чипів Nexperia: Європа на порозі автокризи
Бізнес 7082
-
Westinghouse про будівництво блоків Хмельницької АЕС: Прогресу, на жаль, наразі немає
Бізнес 5888
-
УЗ відновила 44-річну "ризьку" електричку, її запустять у Києві – фото, відео
Бізнес 5367
-
Вчені назвали, яку кількість кроків слід проходити літнім людям, щоб прожити довше – дослідження
Життя 3293
-
Польща обговорить з ArcelorMittal майбутнє металургійних активів
Бізнес 3259