Анекдот про українських депутатів і ДЖ. Байдена
Депутати у Раді ніяк не можуть забутися про приїзд віце-президента США Джозефа Байдена і почати працювати.
Про приїзд віце-президента США Байдена можнаговорити ще дуже довго. Але час зробити висновок, точніше сказати про те, що мивже давно бачимо.
Тандем Порошенко - Яценюк. Боячись американськогоревізора все, що й робили, то перекидали відповідальність один на одного: корумпованість,безлад в країні, відсутність реформ.Ми маємо розуміти, а в тому й числі наше керівництво,що ніхто крім нас не зможе побороти корупцію в країні. Ніхто не реформує країнутак, як треба українцям, як не самі українці. Ніколи, чуєте, ніколи американець не будевирішувати чи знімати Яценюка, як покарати Мартиненко. А як і буде, то на їхмісце прийде якийсь "Раян Яценейс" чи "Стів Мартовськи". Тількиот їм і не снились високі навички розробляти корумповані схеми та переконливодавати обіцянки, дивлячись народу в очі.
Звісно Байден висловить конструктивну критику щодоситуації в країні, його депутатів та політики, але ніяких рішень приймати небуде. Він вкотре наголосить на бідності нашої держави, поганому менталітеті,поспівчуває народу України, АЛЕ нічим не допоможе.
Тому хто б там не приїздив, чого б не обіцяв, требареально дивитися на речі. Тільки ми, український народ, який боровся за нашудержаву, зможе вкотре їй допомогти.
А Депутати у Раді ніяк не можуть забутися про приїзд віце-президента США Джозефа Байдена іпочати працювати. Жоден з поставлених на голосування 5 законопроектів не набравпотрібної кількості голосів. Лише й чути зауваження: "Байден поїхав ізабрав із собою весь потенціал". Смішно, товариші, смішно!
- Дзеркальні кроки – основа переговорного процесу Сергій Пєтков 07:28
- Післяплата через Нову пошту та NovaPay: чи потрібен фіскальний чек? Арсен Маринушкін 00:43
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді Павло Васильєв вчора о 21:39
- Очікування vs реальність: правда про старт кар’єри в IT Сергій Немчинський вчора о 10:36
- З чого починати описувати бізнес-процеси? Жанна Кудрицька 24.04.2025 23:46
- Неустойка за неповернення майна з оренди: між штрафом та пенею Дмитро Шаповал 24.04.2025 13:56
- Стягнення шкоди з закладу освіти та батьків внаслідок пошкодження ока дитині Артур Кір’яков 24.04.2025 13:11
- СЗЧ – вихід з ситуації є Сергій Пєтков 24.04.2025 10:18
- Декілька ФОП: оптимізація податків чи дроблення бізнесу? Сергій Пагер 24.04.2025 09:07
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі Галина Скіпальська 23.04.2025 17:02
- ПРРО як шлях до детенізації бізнесу та збільшення надхожень у бюджет Андрій Сухов 23.04.2025 11:59
- Cпеціальні військові операції – міжнародна політика кремля Сергій Пєтков 23.04.2025 10:18
- 100 днів, які не повернули мир в Україну Дмитро Пульмановський 23.04.2025 10:15
- За фасадом новобудови: як виявити ризики перед купівлею Юрій Бабенко 22.04.2025 15:32
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 22.04.2025 11:46
- ТЦК проти позову: розбираю відзив на позов, коментую, відповіді 183
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи 140
- Захист дітей від насильства: як працює модель Барнахус в Україні та Польщі 107
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям 104
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? 95
-
У Вашингтоні вже розуміють, що не зможуть лише самотужки домогтися миру
Думка 13638
-
А що ж Україна — де її винагорода за жертви і героїчний спротив
Думка 10337
-
По грошах їх пізнаєте їх: аналіз "гробових" виплат натякає на масштаби втрат РФ
Думка 9011
-
Гормональні підказки після 30: коли втома, дратівливість і зайва вага — це не випадковість
Життя 7684
-
На Львівщині відібрали землю в орендарів, які провалили будівництво "зеленої" енергетики
Бізнес 6145