Позивний Путіна - Клоун
Нічого РФ поки не домоглася - крім репутації клоунів.
Путін вже давно травитьУкраїну своїм існуванням і "геніальними" ідеями. Лізе в Україну зі своєю політикою, правиламигри та диктує народу, як жити. На сайті everyday.in.uaподаєтьсяцікава стаття Станіслава Кукареки на яку я не зміг не звернути уваги.
Володимир Володимировичмав насправді стратегічний і хитрий план. Якби там «не розпочалось війни», тоРФ могла б використовувати свій вже отриманий бойовий досвід «боротьби зіррегулярними силами», за принципом Чечні, Афгану і т.д. отримавши значнуперевагу. Якби «всерйоз почалося» то РФ отримала б той самий досвід «справжньоївійни» і змогла б утилізувати значну кількість застарілої техніки та іншихозброєнь, яким все одно в утиль дорога. І особливого ризику в зіткненні з такимслабким противником як Україна все одно немає. Якби активно втрутилися США таінше НАТО, то досвід був би просто безцінний, бо досвід зіткнення не«незрозуміло з чим» а з сучасною армією і власне потенційним супротивником. Авийти з війни завжди можна шляхом дипломатичним, якщо раптом стане занадтожарко. Кругом профіт.
Але не все сталося, якгадалося. Воювати «зовсім всерйоз» Україна не стала. У Криму не стала взагалініяк воювати, не давши навіть постріляти "зеленим чоловічкам". Улугандоне - начебто і стала, але теж «дивно». РФ протистояла та сама совковаармія, яка у них самих уже була, про яку вони все знають. Ну і незрозумілівсякі правосекі та інші добробати, які ніби як «іррегулярні сили», але незовсім Чечня. Сміливих всяких там стратегічних ходів, маневреної війни та іншихрадощів Генштабу там не траплялося з часів Іловайська, ну якщо не вважатиДебальцевого облому. Разом їм показали як повинна (і як не повинна) воювати тасама «радянська армія», але цінність досвіду сумнівна, бо воно все одно«несправжня війна». Думаю завдання не були вирішені.
РФ не зіткнулася в помітнихмасштабах з натовської технікою, тактикою, стратегією і радниками. Просто томущо їх не було. Що стало великим (і неприємним) сюрпризом для Москви. Мільярдидоларів і тисячі життів були витрачені по суті марно. Плюс абсолютнокатастрофічні зовнішньополітичні витрати (включаючи санкції), і економічний шоквід цін на нафту і проблем з доступом до кредитних ресурсів і технологій, щовзагалі ставить під питання програму модернізації армії, бо нічим і ні за що.Але раз вже почали, то потрібно продовжувати. І вони полізли до Сирії, де точноє і інструктора і поставки. Їм таки неминуче потрібно «зіткнутися з Заходом»,завдання поставлене і ніхто її не відміняв. І послали туди для початку авіацію,якої так і не знайшлося роботи над Україною, послали всякі «крилаті ракети» таінше таке. А то раптом мовляв не встигнемо. Що вже ознака паніки. РФ вирішиламайже дослівно скопіювати всякі «бурі в пустелі» і зайти відразу з козирів, ане «розпалювати помалу», на чому вони в Україні вже прокололися.
Але в Сирії вони схожепрокололися теж. Судячи з розвитку подій, вони не добилися ні «статусусоюзника» зі зняттям санкцій, ні відвертою конфронтації (з бойовим досвідом, ідо речі панікою на ринку нафти). Нічого вони поки не домоглися крім репутаціїклоунів.
- Права, гарантовані Конституцією України, які неможливо обмежити Світлана Приймак 18:21
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль вчора о 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов вчора о 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 15.11.2024 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко 14.11.2024 11:55
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 9879
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 7276
-
Чи корисно їсти лише раз на день?
Життя 5450
-
Секрет дорогих яєць. Як виробники задерли ціни та збільшили експорт
Бізнес 5181
-
NASA та Microsoft запустили чатбот на основі ШІ, що відповідає на питання про Землю
Бізнес 4084