Головне завдання держави – створити умови для гідної праці та життя
Приєднання до клубу багатих країн не робить країну багатою. Європа і світ мають свої економічні інтереси, а Україна свої. Кожна країна бореться за залучення інвестицій, створення робочих місць, ринки збуту своїх товарів. Україна ж поки, через відстутність
Головнимисоціальними викликами для Львівщини сьогодні, так само як і для всієї України,є зростання цін і тарифів, безробіття, низькі зарплати і пенсії. Можна скількизавгодно говорити про демократичні цінності, вступ до Європейського союзу,виконання вимог МВФ, але чи поліпшить це життя Українців?
Приєднаннядо клубу багатих країн не робить країну багатою. Європа і світ мають своїекономічні інтереси, а Україна свої. Кожна країна бореться за залученняінвестицій, створення робочих місць, ринки збуту своїх товарів. Україна ж поки,через відстутність проукраїнської економічної політики, переважно “пливе затечією”. І цей “дрейф”, цілком очевидно, не здатен привести країну доекономічного зростання.
Чогодивуватись, наприклад, що Польщі вигідно імпортувати з України ліс-кругляк іЄвропа всебічно відстоюватимеме цю “вільну торгівлю”. А Україні було б значновигідніше не експортувати необроблену деревину за безцінь, а виробляти з неїготову продукцію – меблі, папір, топливні пелети тощо. Бо це робочі місця,експорт, податки. І прийнятий завдяки зусиллям Радикальної партії законопроект1362 про заборону експорту лісу-кругляка з України має на меті захистити національнийекономічний інтерес і створити робочі місця у деревообробній галузі в Україні.
Чомудивуватись, що Туреччина радо скуповує український металобрухт, щоб перетворитийого на метал та станки і машини? А Україна в цей час випускає переважнозаготовку, а не готову продукцію з високою доданою вартістю. Чи має цетурбувати Європу? Чи боротиметься Європа за робочі місця та ринки збутуЛьвівського “Електрону”? Чи все таки ми самі маємо відстоювати власні інтереси?
Чомудивуватись, що українські фахівці та вчені так затребувані за кордоном і щоінші країни наполегливо лібералізують ринок праці та запускають програми“імпорту” талантів, щоб залучити українців? Чи повинні ми просто спостерігатиза еміграцією наших співвітчизників та депопуляцією України? Ні, ні і ще разні!
Мизобов’язані дослухатись до голосуразуму та міжнародного досвіду та зорієнтувати всі зусилля державної влади наподолання безробіття та створення нових робочих місць, запровадження потужнихстимулів для залучення інвестицій та масштабне стимулювання експортноїекспансії українських виробників. Україні потрібен Новий економічний курс! Тількитак ми врятуємо нашу економіку! Тільки так ми прокладемо шлях України доекономічного відродження та добробуту громадян!
Радикальнапартія ініціювала та домоглася прийняття низки законів, що закладають підвалиниНового курсу. Це є зниження єдиного соціального внеску більш ніж вдвічі з понад36% до 16%; це і зниження податку на доходи всіх фізичних осіб, хто заробляєменше 17 мінімальних зарплат, до 15%; це запровадження масштабноїенергомодернізації бюджетних установ за рахунок небюджетних інвестицій, якедозволить економити до 1 млрд м3 газу на рік;це і започаткуванняреструктуризації державного боргу України, яке покликане заощадити десяткимільярдів гривень щороку. І це тільки початок, бо однодумців та спільників стаєвсе більше. Бо все більше людей розуміють, що ми маємо самі відстоювати власнінаціональні економічні інтереси і що ніхто за нас це не зробить.
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук вчора о 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська вчора о 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко 15.05.2025 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов 15.05.2025 10:15
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
9643
-
На Тайвані зупинили останній атомний енергоблок
Бізнес 8762
-
Угорщина та Словаччина свідомо залежать від енергоносіїв з РФ, маючи альтернативу: звіт
Бізнес 5413
-
Бізнес-тиждень: Ринки слухають перемовини, Нафтогаз шукає газ, Євросоюз повертає мита
Бізнес 4999
-
Де дивитися фінал Євробачення-2025 і з ким змагатиметься Україна
Життя 4511