Не глухий кут для ветеранів АТО
Якщо говорити про ветеранів АТО, які пережили психологічні навантаження, воюючи за тих, зокрема, хто розважається в тилу і робить свій бізнес, то їм (АТО-шникам) потрібна робота. Найбільше за інших людей. Але роботи вони не мають. Вони змушені найматися по
У ВерховнійРаді України 10 березня 2017 року відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Мир вУкраїні понад усе!».
Доукраїнського парламенту прибув індійський гуру, який володіє технікоюзаспокоєння. Важко до кінця зрозуміти, кого і від чого саме пан Шанкар хотівзаспокоїти в Україні. Правда, у нього є і абсолютно практичний інтерес: до української олії і бобових.Так, Українська земля не має аналогів у світі. Разом з тим, її безконтрольно виснажують,ігноруючи правило сівозмін.
Якщоговорити про ветеранів АТО, які пережили психологічні навантаження, воюючи затих, зокрема, хто розважається в тилу і робить свій бізнес, то їм (АТО-шникам)потрібна робота. Найбільше за інших людей. Але роботи вони не мають. Вонизмушені найматися помічниками по господарству в селах, як варіант. Словом, людизробили важку чорну роботу на фронті і про них забули.
УчасниківАТО намагаються заспокоїти реабілітаціями і консультаціями, забуваючи проголовне – чоловік має заробляти гроші, виконуючи суспільно корисну роботу ісамовиражатися, забезпечувати родину, аби відчувати себе щасливим іповноцінним.
Аналізуючисучасні події, складається враження, що держава інколи сприймає своїх героїв якворогів. У результаті замість пошани, уваги, працевлаштування і відкриттяшироких можливостей для ведення свого власного бізнесу, власної справивідбувається свідома чи несвідома дискредитація воїнів, причому незалежно відїхньої подальшої суспільно-політичної активності та позиції.
Тому вихід уних залишається один – іти у владу самим. Не всі цього прагнуть, вміють. Алеіншого виходу нема. Необхідно взяти владу на місцях у свої руки, тому що, яквідзначив учасник круглого столу «Мир в Україні понад усе!» герой АТО, йогопобратими не здатні брехати і красти після того, що вони пережили. А це самете, чого вже так зачекався Український народ. Колишнім воїнам варто було борганізуватися саме для взяття законним шляхом на виборах влади для початку намісцях і набратися необхідного політичного досвіду. Однак, дуже ретельностежити за тим, аби їх рух не очолила людина стороння, або не щира. А у разівідсутності відповідної освіти, вимагати її отримання від держави, або шукатиінші можливості здобути її, допомагаючи один одному через ветеранськіорганізації.
А індійськихгуру давайте залишимо індусам. Козацтво має свої техніки заспокоєння (ворогів у тому числі), ми маємосвою Українську Церкву і свій шлях.
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина вчора о 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська вчора о 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель 01.07.2025 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко 30.06.2025 17:15
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 600
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 268
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 202
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 139
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики 101
-
Фрукти та овочі покращують якість сну на 16%, кажуть науковці: деталі
Життя 17956
-
Росія запустила завод з виробництва патронів для автоматів Калашнікова у Венесуелі
Бізнес 16440
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 12085
-
Що буде з Україною без зброї США. Три сценарії та нова роль Європи
11594
-
"Ніде в Україні не бачив таких цифр". У Києві виявили рекордну кількість перевантажених фур
Бізнес 7762