"Полювання на відьом" в Росії триває
Романа Сущенка, як і ряд інших наших співвітчизників, було затримано виключно на підставі національної приналежності, а не через скоєння реального злочину.
Буквально вчора сталовідомо про утримання українського журналіста Романа Сущенка в московському СІЗО«Лефортово». Російська сторона пояснює свої мотиви тим, що затриманий єпрацівником Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Учерговий раз весь світ став свідком повної неадекватності Кремля, який вирішивпродовжувати використання старих радянських прийомів, а саме – вигадуватирізного роду «шпигунів», «диверсантів» і т. д.
За своєю сутністю затримання Романа Сущенка є традиційнимелементом російського «полювання на відьом», яке розпочалося ще з 2014 року. Наданий момент українці в очах «зомбованої» громадськості РФ є ворогами і чи ненайбільшим злом. Відповідно, можна зробити висновок, що Романа Сущенка, як іряд інших наших співвітчизників, було затримано виключно на підставінаціональної приналежності, а не через скоєння реального злочину. Фактично цимидіями Москва відтворює не лише радянську практику, а й вдається до певнихелементів шовінізму, оскільки український етнос активно демонізується іперетворюється на найбільш запеклого ворога «русского мира».
Зрозуміло, що таке гучне затримання розраховане не лишена «власного споживача», а й має зовнішньополітичний аспект. У даному випадкуможна говорити про чергову провокацію Кремля, як і за ситуації з так званою«диверсією» у Криму. Фактично Росія цією подією намагається не стільки дискредитуватиУкраїну (хіба що в очах своїх громадян), скільки створити черговий привід дляведення торгів та досягнення певних домовленостей на свою користь. Також вартовести мову про своєрідне залякування, спрямоване на зменшення кількостіукраїнців, які відвідують РФ, оскільки вони є «неблагонадійним елементом».Схожий процес мав місце у Криму, де свідомо створювалися несприятливі умови дляцілої низки наших співвітчизників.
Таким чином, Кремль в черговий раз продемонструвавірраціональність та відверто варварський характер своїх дій. Москва цинічновикористовує українських громадян у власних політичних іграх, перетворюючись насвоєрідну державу-терориста. Тому на фоні всіх останніх дій Росії наміжнародній арені питанням недалекого часу є її остаточний перехід в рядкраїн-ізгоїв.
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук вчора о 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська вчора о 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко 15.05.2025 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов 15.05.2025 10:15
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
9608
-
На Тайвані зупинили останній атомний енергоблок
Бізнес 8696
-
Угорщина та Словаччина свідомо залежать від енергоносіїв з РФ, маючи альтернативу: звіт
Бізнес 5338
-
Бізнес-тиждень: Ринки слухають перемовини, Нафтогаз шукає газ, Євросоюз повертає мита
Бізнес 4995
-
Де дивитися фінал Євробачення-2025 і з ким змагатиметься Україна
Життя 4510