Султанат Арсенія Яценюка
У нас що партійна міліція?
Перед викладом статті подаю основні логічні посилианалітичного дослідження. Вони такі:
1. Сталовідомо, і водночас це маовби навіть доведено документальними ревізіями фахівців Державної фінансової інспекції України, нинішнього року безпосередньо зі столу глави уряду, і при чому, лише нинішнього,2015 року (!) зникло 7.5 мільярда гривень.
2. МВС України як основа султанату АрсеніяЯценюка.
3. СправаС. Бочковського: хто проштовхував «героя» теле-шоу з Кабміну у владу?
4. Чи«злочинець» Г. Кернес?
Якщо така крупна сумакоштів «пропала» (візьму цей вираз у лапки, бо просто смішно робити вигляднібито не знаємо куди вони поділися) нинішнього року, то чи можна повірити вте, що протягом десяти місяців 2014-го нічого не прилипло до рук такого «мудрого»правителя і його команди постмайданних «професіоналів»? Цинізм «вождя» однієїполітичної сили полягає якраз у тому, щов той час, коли на вулиці Грушевського чіплялися ноги цьогорічним траншам з державногобюджету у темні закутки, Арсеній Яценюк плакав і ридав перед усім українським народом,що грошей у Кабміну немає. Обміліла всенародна каса: за вікном же війна.
Нап’явши на себе тогумудрого євро-американця, посадивши поруч з собою міністра фінансів паніЯресько, вчорашнього співробітника Держдепу США, Арсеній Петрович сльозливерозповідав, на пальцях доказуючи народним депутатам перед прийняттям державногобюджету на 2015-ий рік, а за тим і під час перегляду кошторису країни, що казнапорожня. Вичерпано, мовляв, усе до останньої копійки. Єдиний порятунок – відвертийграбіж найбіднішого населення, насамперед пенсіонерів, які мають платитивідсотки з своїх зароблених виплат, обкладання податком тих же літніх людей,які мають змогу додатково працювати. Позбавлення пільг десятків категорій верствнаселення, в тому числі й смертельно хворих людей, яким кошти потрібні дляліків.
Оцініть ці дії влади ви, друзі, бо я можувисловитись занадто різко.
Але ж відомо, що в ходіминулорічних парламентських виборів саме «Народний фронт» Арсенія Яценюка йшовдо влади під гаслом того, що в історії України ще не було такого вдатного,розсудливого Кабміну, як очолюваний його політичною силою. Яценюк - рятівник інадія всього народу. Хоча саме цей уряд, у відсутність офіційного глави державипочав активну здачу території Криму агресору, палець об палець не ударив, абиорганізувати оборону нашої землі. Але задурманений перемогою над Януковичем людлипнув на ці порожні, фальшиві, нічим не підкріплені гасла, як мухи на мед.Результати перевірок держфінінспекції і єдостойна плата за бездумність: дешевий «хавчик» виявився пасткою для простаків.
Проте «Народний фронт»мав уже чітку програму дій. Він з усіх сил намагався проштовхнути в крісло головиВерховної Ради свою людину. І коли це не вдалося, то напористо всадовив на посточільника МВС свого кандидата. Стратегія зрозуміла і очевидна: в пору війни назовнішніх кордонах політичній партії для успіху в атаці на головне кріслодержави (а в цьому, гадаю, ні в кого немає сумнівів) вкрай потрібна своя армія.Такою для НФ стала саме міліція на чолі з А. Аваковим, якого все-таки зробили силовимміністром рік тому, відмовивши народних депутатів голосувати за Віталія Ярему,кандидатуру якого висували інші політичні сили.
До речі, прізвище цієїбездарної особи вчора зненацька виплило на багатолюдному мітингу вДніпропетровську. І, гадаю, зовсім не випадково. Публічний речник НФ, він женардеп і радник глави МВС Антон Геращенко заявив на багатотисячному майдані, щоце виявляється не А. Яценюк, не А. Аваков запропонували на пост глави Державноїслужби з надзвичайних ситуацій України С. Бочковського, якого суд все-таки взявпід варту нібито за корупційні діяння після телестрептизу в Кабміні знадяганням кайданів на високопосадовця, а тодішній перший віце-прем’єр уряду В.Ярема. Оскільки цей чоловік фігура не самостійна, а послушний васал колишньогокерівника МВС і нинішнього найголовнішого радника глави держави Юрія Луценка,то зрозуміло на кого вказали з НФ на віче у Дніпрі. Мовляв, С. Бочковський людина президента, а ми– герої…
Це безперечнотехнологія захисту партії А. Яценюка. Як і саме затримання «надзвичайника». НФконче потрібна закріпити за собою роль активного борця з корупцією. Тим самим приглушити,знівелювати розголос про викрадення з-під рук глави уряду 7.5 млрд. гривень.Тому не дивно, що минулої п’ятниці в ефірі деяких телеканалів наживо демонструвалосязасідання колегії МВС України, куди прибули всі зверхники НФ на чолі з прем’єр-міністромта секретарем РНБО. МВС виявилася справжнім редутом однієї політичної сили,якщо хочете, то султанатом Арсенія Яценюка. Вельможний пан зовсімпо-батьківський пожалів бідних правоохоронців, які мовбито мало заробляють,пообіцяв уже на наступному засіданні Кабінету Міністрів України суттєвопідвищити заробітну плату, приміром, слідчим. Міністр А. Аваков гукнув умікрофон: «До тридцяти тисяч!» Арсеній Петрович заявив: «Гроші ми знайдемо…» Чисаме стільки, незабаром дізнаємось…
Чим відповілиміліцейські лави на таке піклування батьків-командирів? Один з виступаючих, вищихофіцерів заявив з трибуни колегії МВС, що вони покажуть як потрібно проводитиперевірки. Але, мовляв, не так як це роблять працівники Державної фінансової інспекції…Котрі, додам від себе: звели брудний наклеп на святий і чесний уряд панаЯценюка з буцімто пропажею 7.5 мільярда гривень.
Усе це дуже схоже на формування партійної міліції.
Не можу втриматись, абине сказати кілька слів відносно того, як дехто грубо порушує правовий принцип презумпціїневинуватості. Думаю, що французькийканонічний правник,кардинал та папський легат ЖанЛемо?н аліас Йога?несМона?хус, який заклав цей юридичний фундамент ще в тринадцятому століттібув би неймовірно шокований тим, як на ці світові постулати плюють в Україні,коли міністр внутрішніх справ перед телевізійними камерами стверджує, що «мидокажемо те, що Бочковський повинен сидіти на нарах». Коли один з йогосоратників у прямому ефірі заявляє, що міський голова Харкова Г. Кернес «злочинець»…
Що це все як не зухвалийтиск на слідство, на суд? А невинністьіснує, до речі, до того часу, поки винуособи не буде доведено у порядку, передбаченому законодавством, і встановленовироком суду, який набрав законної сили. І це не тому, що хтось, можливо, хочевиправдати С. Бочковського чи Г. Кернеса, а тому що цього вимагає українське законодавство.
А висновок тут такий.
Походить на те, що пан Яценюк уявив себе благодійником длясвоїх. Захистять його міліцейські слідчі від звинувачень у «втраті» 7.5мільярдів гривень, можливо, й пов’язавши окремих фінінспекторів та насамперед главуцієї Державної служби, бо до подібного, либонь, йде, з огляду на деякі публічнізаяви представників НФ, тоді будуть отримувати високу платню. Але так ми зновуповернемось у листопад 2013 року.
Тому я приєднуюсь дотих, хто виступає за створення спеціальної тимчасової слідчої комісії ВерховноїРади з розгляду проблеми начебто втрати 7.5 млрд. гривень, відстороненням начас перевірки генеральної прокуратурою України прем’єр-міністра і йогосателітів від можливості перешкоджати діяльності Державної фінансової інспекції,перевірки її діяльності співробітниками МВС України. Заборонити Кабмінупідвищувати заробітну плату окремим категоріям правоохоронців до повного з’ясуванняобставин долі «загублених» 7.5 млрд. гривень.
Усе це пропоную нетому, що я, можливо, не люблю нинішню владу. Ненавиджу лише корупцію, протекціонізм,султанатство у НІЙ, яку відверто провадить нині діючий глава Кабміну. Бо цепротиправно і антинародно.
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина вчора о 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська вчора о 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель 01.07.2025 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко 30.06.2025 17:15
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви Сергій Немчинський 30.06.2025 16:39
- Моральна шкода за невиконання рішення суду Артур Кір’яков 30.06.2025 14:21
- Путінський режим знову показує своє справжнє обличчя: цього разу – проти азербайджанців Юрій Гусєв 30.06.2025 10:51
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 588
- Реформа "турботи" 256
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 243
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 162
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 118
-
Фрукти та овочі покращують якість сну на 16%, кажуть науковці: деталі
Життя 17922
-
Гладка шкіра без зморщок: дев’ять продуктів, які містять велику кількість колагену
Життя 14582
-
Що буде з Україною без зброї США. Три сценарії та нова роль Європи
11443
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 7975
-
"Ти це вигадуєш" – що таке газлайтинг і як зрозуміти, що вами маніпулюють
Життя 7074