Пропала Постанова або буря в стакані води
Лідер “Батьківщини” вирішила продемонструвати, що вона здатна на щось більше, ніж слова. 10 лютого ввечері разом з соратниками вона подала до секретаріату Верховної Ради проект постанови про відставку Уряду Володимира Гройсмана. Розрахунок був до непристой
Цинізм – такадорога, ставши на яку, людина йде до кінця, навіть якщо її дії в оточуючих вженічого крім іронії не викликають. Саме це спало на думку у зв’язку зі спробою11 депутатів з фракції “Батьківщина” на чолі з Юлією Тимошенко зареєструвати впарламенті проект постанови про відставку Уряду.
Нагадаю сутьсправи. Після потужного бомбардування уже обридлим словоблудством, лідер“Батьківщини” вирішила продемонструвати, що вона здатна на щось більше, ніжслова. 10 лютого ввечері разом з соратниками вона подала до секретаріатуВерховної Ради проект постанови про відставку Уряду Володимира Гройсмана.Розрахунок був до непристойності простим: кінець робочого дня та наступаючівихідні присплять пильність працівників секретаріату й вони пропустять цю“фільчину грамоту” до розгляду в сесійному залі.
В результаті“Батьківшина” сама себе переграла. Постанову так і не зареєстрували й цілкомзаконно: лише в квітні спливає річний імунітет уряду, який відведений йому дляреалізації його програми дій. Юлія Тимошенко це чудово розуміла, але позиція “араптом вийде” переважила. До того ж в неї тепер є привід кричати про нову“зраду”.
Від подібнихпотуг стає одночасно сумно та смішно. Сумно, адже лідер загальнонаціональноїполітичної сили готовий розміняти національні цінності на мідяки політичногокапіталу. Смішно тому, що “Батьківшина” робить це так незграбно, що навіть людинеобізнані розуміють її справжню мету. А мета полягає в дестабілізації ситуаціїв країні заради нарощування рейтингу.
Не секрет, щоЮлія Тимошенко – це політик конфлікту, який є для неї поживним середовищем.Тактику провокації вона сповідує вже десятиліттями, але сьогодні в умовах війнитакі дії особливо небезпечні для України. Держава оговтується після страшноїкризи, вперше за кілька років вже чотири квартали поспіль ВВП росте, а вминулому році він вийшов на показник приросту в 1,7%. При цьому Урядобґрунтовано піднімає рівень соціальних стандартів: подвоєння мінімальної зарплати,збільшення оплати праці для лікарів та вчителів, підвищення пенсій. Післядовгої зими ми переживаємо відлигу, яка вже завтра зміниться теплою весною.Здається, що усі конструктивні сили мали б єднатися та спільною працеюнаближати цю весну. Такою є державницька логіка, але у “Батьківщини” та їїлідера зовсім інше мислення. Для них збереження рейтингу понад усе. Тому ЮліяТимошенко бажає змінити тенденцію розвитку економіки України на кризовий тренд.Впливати на макроекономічні показники вона напряму не може, але здатнанагнітати істерію в медіа, щоб повалити Уряд.
Та все це було бнабагато небезпечніше для України, якби такі ганебні речі не творили цілковитобездарно. На рахунку “Батьківщини” цілий віз “перемог”, результат яких це лишекороткочасний гамір у ЗМІ. Згадаймо хоча б наміри змінити Конституцію, знизитикомунальні тарифи, або ж оголошення своїм лідером Надії Савченко. Усе цескінчилось грандіозним пшиком та репутаційними втратами для партії.
Отримавши“відкоша” від секретаріату парламенту, представники “Батьківщини”переорієнтувались й заявили, що тепер будуть домагатися визнання недійснимголосування за уряд Гройсмана майже річної давнини. З таким успіхом вони можутьвимагати анулювання усіх голосувань за прем’єрів, починаючи з 1991 року, включноіз наділенням владою самої Юлії Тимошенко. Подібна ініціатива – вершинаполітичного цинізму змішаного з непрофесійністю. Відсутність політичної кризидля “Батьківщини” не перешкода, якщо її немає, то вона обов’язково її вигадає.В будь-якому випадку, цю “глибокодумну” ініціативу чекає доля попередніхдемаршів Тимошенко та її команди.
Резюмуючиінформацію про цю бурю у склянці води, приходимо до наступних висновків:
- Курсуряду Володимира Гройсмана є вірним та розрахованим на реальне зростаннядобробуту людей.
- Деякимполітикам це категорично не подобається й вони готові жертвувати інтересамидержави заради своїх рейтингів.
- Атаки“Батьківщини” на уряд є незграбними й ґрунтуються на ігноруванні чинногозаконодавства, а тому приречені на провал.
- Трендрозвитку буде збереженим та розвинутим, економіка України продовжить рухатисьпо висхідній лінії, а отже підвищуватимуться соціальні стандарти та зарплати.
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина вчора о 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська вчора о 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель 01.07.2025 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко 30.06.2025 17:15
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви Сергій Немчинський 30.06.2025 16:39
- Моральна шкода за невиконання рішення суду Артур Кір’яков 30.06.2025 14:21
- Путінський режим знову показує своє справжнє обличчя: цього разу – проти азербайджанців Юрій Гусєв 30.06.2025 10:51
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 594
- Реформа "турботи" 257
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 249
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 164
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 120
-
Фрукти та овочі покращують якість сну на 16%, кажуть науковці: деталі
Життя 17932
-
Гладка шкіра без зморщок: дев’ять продуктів, які містять велику кількість колагену
Життя 15384
-
Що буде з Україною без зброї США. Три сценарії та нова роль Європи
11467
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 10966
-
Росія запустила завод з виробництва патронів для автоматів Калашнікова у Венесуелі
Бізнес 10029