Громадських активістів множать на нуль
Політики знову використали громадськість лише для отримання влади і нічого не роблять, або не збираються робити для виконання своїх же обіцянок, які давалися на Майдані і які политі кров’ю «Небесної сотні»
У ЗМІ з’явилася новина проте, що Тетяна Чорновол вирішила звільнитиcя з посади урядового уповноваженого з питаньантикорупційної політики. Пояснивши своєрішення тим, що в Україні не має політичної волі на безкомпромісну,широкомасштабну війну з корупцією.
Шкода, що ідея про створенняв Україні незалежного Антикорупційного бюро з широкими повноваженнями, яка була озвучена зі сцени київського Майдану -нереалізована. Але ж обіцяли! Обіцяли зі сцени втілити в життя усі ініціативи Майдану, зробити, змінити та виконати вимоги українськогонароду. І серед них - люстрація чиновників і політиків, які призвели країну дотакого стану та антикорупційна боротьба.Але хто з високопосадовців та політиків вже пам’ятає про обіцянки, про десяткиневинних людей, які полягли на Майдані, коли крісла і булави вже поділені.
Так історичносклалося, що за усі роки Незалежності влада імітувала розвиток громадянського суспільства і пригодовувала"кишенькові"неурядові організації . На жаль, чиновники не хотіли бачити в громадських активістахпартнерів, а використовували їх лише як інструмент для досягнення своїх власнихцілей.
Революція Гідності таМайдан дали новий поштовх для розвитку в Україні справжнього громадськогосуспільства. Громадські активісти довели свою зрілість та готовність жити засвітовими стандартами і весь світ зміг оцінити наш патріотизм і відданість.
Здавалося, щосправедливість перемогла, коли пав режим Януковича і відбулися призначення увладні кабінети не лише політики, але й кілька громадських активістів – ТетянаЧорновол, Вікторія Сюмар та Єгор Соболєв. Ми сподівалися, що представникигромадського суспільства зможуть бути корисними новій владі і зможутьпереламати бюрократичні схеми і знищити корупцію назавжди. Раділи, колиновообраний президент декілька разів ініціював зустрічі з громадськимиактивістами і намагався при світлі камер побудувати діалог.
Проте несклалося!
На початкучервня звільнилася Вікторія Сюмар. Тепер вирішила піти Тетяна Чорновол, парламентарі блокують законопроект пролюстрацію Єгора Соболєва. Виходить, що політики знову використали громадськістьлише для отримання влади і нічого не роблять, або не збираються робити длявиконання своїх же обіцянок, які давалися на Майдані і які политі кров’ю «Небесної сотні».
Політики,навіть в умовах війни і потужного суспільного поступу і далі, як казав одинвідомий діяч: «намагаються множити на нуль» громадських активістів. Це поприте, що лише дякуючи громадськості політики прийшли до влади. І все це лише за ради самозбереження влади підлозунгами – «Все для України» та «Україна понад усе»!
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук вчора о 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська вчора о 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни Дмитро Мирошниченко 15.05.2025 10:22
- Культ "хастлу" розсипається – і це добре Валерій Козлов 15.05.2025 10:15
- Як поводити себе на допиті підприємцям і їхнім працівникам Сергій Пагер 15.05.2025 08:42
-
Як уберегти себе та свою тварину від сказу. Ветеринарна лікарка та імунологиня – простими словами
14047
-
Чому Росія не готова воювати вічно, що б там не говорив Мединський
Думка 11855
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
8329
-
На Тайвані зупинили останній атомний енергоблок
Бізнес 7067
-
Угорщина та Словаччина свідомо залежать від енергоносіїв з РФ, маючи альтернативу: звіт
Бізнес 4836