Вибори-2013, Київ. Головна політична подія наступного року
Впевнена перемога опозиції на майбутніх київських виборах може стати каталізатором повалення режиму Януковича вже у 2013-му році і повністю змінити політичну ситуацію в Україні.
На минулихпарламентських виборах Київ чітко продемонстрував своє негативне, навітьненависне ставлення до окупаційної влади. Регіонали з тріском програли вибори устолиці, незважаючи на масові фальсифікації та адміністративний тиск.
Об'єднана опозиція «Батьківщина» та ВО «Свобода» разом набрали майже 50%голосів виборців. І це без УДАРу. Це означає, що на майбутніх виборах мера іКиївради саме ці дві політичні сили візьмуть більше половини депутатськихмандатів і приведуть до перемоги свого єдиного узгодженого кандидата в мери.
Особисто я не сумніваюся, що переконлива перемога опозиції в столиці може статикаталізатором повалення режиму Януковича вже в 2013-му році.
Безумовно, зараз ще немає тієї революційної складової, яка могла б вивестисотні тисяч людей на вулицю, але я впевнений, що вже після Нового року всезміниться. Соціально-економічна ситуація в країні катастрофічна. Невиплатизарплат і пенсій, прихована інфляція, штучне стримування курсу долара,безробіття, падіння ВВП, злочинне ухвалення Бюджету-2013 та інші негативніпоказники роботи «праффессіаналів» уряду Азарова спливуть назовні. Адже, тепервже нічого не спихнеш на «папєрєднікав», бо Азаров сам «папєрєднік». Ну, а якщо взяти до уваги новопризначений уряд Януковичаз представниками «родинистоматологів»,Табачником, мадам «500Є пенсія-1000 Є зарплата» і Ко, то це відверте знущання над усіма українцями.
У зв'язку з цим можна сміливо стверджувати, що вибори в Києві будуть головноюподією 2013-го року, що може повністю змінити політичну ситуацію в Україні.Зараз ще складно говорити про те, як відбудеться «розгойдування» людей, але цейпроцес невідворотний. Януковича і його «донецьких» васалів, посаджених вкиївські крісла, кияни ненавидять. Вони готові їх «рвати» і гнати «мітлою» вжезараз. Але для цього потрібен «гніт» (фітиль). Тому дуже важливо вже післяноворічних свят об'єднати зусилля всіх опозиційних сил і громадськості впідготовці до київських виборів. Це надзвичайно важливо. Адже за цими виборамистежитиме не лише вся Україна, а й увесь світ.
У мене немає сумнівів, що після переконливої перемоги опозиційного мера іформування абсолютної більшості в Київраді, протестні настрої в столицізростуть, а впевненість людей у можливості реального повалення режиму Януковичазміцниться. Якщо Київ вийде на вулиці, Янукович піде, без сумнівів.
Звичайно, сподіваємося на підтримку ініціатив «Батьківщини» і «Свободи» з бокуВіталія Кличка і партії УДАР.
Вибори до ВР показали, що Кличко і партія УДАР вже не є домінуючими в столиці.Кияни віддали перевагу ОО «Батьківщина» на чолі з лідером опозиції ЮлієюТимошенко та ВО «Свобода». Наші кандидати в мажоритарних округах переконливоперемогли, і регіоналів, і ударівців.
Саме тому, сподіваюся, що надалі Віталій проведе аналіз, зробить «роботу надпомилками» і не допустить їх при формуванні стратегії опозиції на майбутніхкиївських виборах. На жаль, за останні роки фракція Кличка в Київраді нічимсебе не проявила, окрім декларативних заяв. Така ж ситуація спостерігаєтьсяпоки і в ВР, все дуже кволо, незрозуміло. А сам Віталій і спікери його партіїдуже часто в своїх заявах використовують політику «подвійних стандартів» ізаймають неоднозначну, а подекуди просто неприйнятну для опозиційної силипозицію. Варто згадати недавні заяви «ударівця» Куніцина про можливий вступ у ТС з РФ або заявуКличка про застосування російської мови у ВР, що суперечить Конституції і т.д.
Втім, я всеж переконаний, що Віталій прислухається до думки представників опозиції іобов'язково в майбутньому буде діяти узгоджено. Цього від нього чекає і йогокиївський виборець, який своїм голосуванням підтвердив це в жовтні 2012-гороку.
- Як почути майбутнє? Молодь, офлайн-спілкування і роль дорослих Олексій Сагайдак 15:49
- Секс під час війни: про що мовчать, але переживають тисячі Юлія Буневич 14:04
- Крутити корупційні схеми на загиблих – це за межею моралі Володимир Горковенко 10:13
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ Христина Кухарук вчора о 17:58
- Вибір, як ключовий квант життя Алла Заднепровська вчора о 13:44
- Пристань для Ocean-у Євген Магда 16.05.2025 18:32
- Регламентування та корпоративні політики для електронного документообігу Олександр Вернигора 16.05.2025 17:15
- Покроковий алгоритм бронювання військовозобов’язаних працівників Сергій Пагер 16.05.2025 12:23
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення Євген Магда 15.05.2025 18:32
- Бізнес у пастці кримінального процесу: хто вимкне світло? Богдан Глядик 15.05.2025 18:26
- Коли лікарі виходять на подіум – більше, ніж показ мод Павло Астахов 15.05.2025 15:21
- Пільгові перевезення автотранспортом: соціальне зобов’язання чи фінансовий тягар Альона Векліч 15.05.2025 13:52
- ПДФО на Мальті та в Україні... Хто платить більше? Олена Жукова 15.05.2025 13:49
- Изменения в оформлении отсрочки по уходу: новые требования к акту и справке Віра Тарасенко 15.05.2025 12:23
- Як втримати бізнес на плаву: ключові фінансові помилки та способи їх уникнути Любомир Паладійчук 15.05.2025 10:27
- 5 управлінських викликів для державних підприємств під час війни 203
- Від парової тяги до цифрової етики: як змінювалось людство й корпоративна безпека 184
- Пристань для Ocean-у 142
- Зупинити СВАМ – завдання стратегічного значення 136
- Україна: 68 місце за якістю життя і 87 за зарплатами – сигнал для реформ 120
-
Чим загрожує Україні Сіміон та які шанси Дана – п'ять фактів про вибори президента в Румунії
9837
-
Бізнес-тиждень: Ринки слухають перемовини, Нафтогаз шукає газ, Євросоюз повертає мита
Бізнес 5029
-
Де дивитися фінал Євробачення-2025 і з ким змагатиметься Україна
Життя 4519
-
Що змінило хід виборів у Румунії і який урок з них має винести Україна
Думка 3999
-
Міжнародні вимоги до адаптації робочих місць для людей з інвалідністю. Як нам досягти інклюзивності?
Життя
3801