Референдумна шизофренія
12 травня – перший день після проведення псевдореферендуму на Донбасі. Як і слід було очікувати, усі учасники процесу виголосили заготовлені ще кілька днів тому заяви: США і Європа – «проти», Росія – «за»; українська влада не визнає ні результатів ні рефер
Ось і наступило 12травня – перший день після проведення псевдореферендуму на Донбасі. Як і слідбуло очікувати, усі учасники процесу виголосили заготовлені ще кілька днів томузаяви: США і Європа – «проти», Росія – «за»; українська влада не визнає нірезультатів ні референдуму; сепаратистам – «по барабану» що говорить українськавлада і демократичні країни, а окремі олігархи хочуть ще одного референдуму.Тепер – законного. Навіщо?!
Ще на минуломутижні у статті «Референдум: хитрість, слабкість чи гра?», я звертав увагу убезперспективності проведення будь-якого референдуму в Україні, оскільки вдержаві існує законодавче поле, яке регулює процедури проведення референдумів.І яким би цей закон не був поганим – він існує. Проте, вже за звичкою, не зважаючи на законодавство, і федералісти іокремі керівники областей – т.з. олігархи, і влада почали гратися у референдум. Адже усімбуло зрозуміло, що який би результат не дало це опитування, воно нічого незначить для долі Донбасу та країни в цілому, якщо там не з’являться «зеленічоловічки». Ці результати є нелегітимними, а тому не мають жодних правовихнаслідків.
Але чому референдум так зацікавив, на перший погляд,політичних антагоністів – російських диверсантів, українських федералістів, окремихукраїнських олігархів, нинішніх владу і опозицію?
"Якщо зіркизасвічують - виходить - це комусь треба?" – писав В.Маяковський. Комупотрібен парад завідомо незаконних референдумів у регіонах України? НасампередПутіну, який вже визначив для себе територію «Новоросії» і намагається її «прихопити».Але ж Путін не вводить війська, а підло, чисто по НКВДиськи, провокуєгромадянський конфлікт і кровопролиття. Таквиглядає, що місцевій владі теж вигідний псевдо референдум, бо можна поторгуватися з РФ і Києвом на предметрозширення повноважень обласних рад, а отже, і перетворення областей на «удільнікнязівства» і зберегти свої статки. Київська влада також піариться на ситуації у Донбасі. Послухайте радіоролики одного провладного кандидата у ПрезидентиУкраїни. Маючи у підпорядкуванні МВС, СБУ і збройні сили лідер провладноїпартії створює ще якісь парамілітарні утворення - «Рух опору». Крім усього, вумовах фактичної військової агресії, ніхто з українців не згадує про крахгривни і економічний крах. Іншим кандидатам у президенти напевно також вигідна ситуація на Сході. Не требарозповідати, як рятувати економіку країни, достатньо поїхати у Донецьк,Луганськ чи Одесу і зробити гучну заяву - «виберіть мене і я все вирішу». Тобто в країні реальна «референдумнашизофренія».
Медицина стародавньогоТибету пропонує один із методів лікування шизофренії: потрібно взяти оливкову олію (можна і рослинну), поміститиїї в посудину (краще глиняну) і закопати їх у землю, де вона має пролежати 12місяців. У нашому випадку, я б рекомендував подібний метод, але замість олії у«посудину» слід покласти і забути на 12 місяців про питання зміни доКонституції, федералізації і мови. А на цей час припинити практику «розпродажу»державних посад і політичну упередженість, а взятися за формування ефективної, легітимної і відповідальної влади, зреальним розширенням прав громадян, а не чиновників; з елементами прямоїдекоратії, а не окозамилюванням; функціонуванням правдивих правоохороннихорганів, а не каральних загонів влади, створенням сприятливих умов для бізнесу,а не формуванням нових фінансових пірамід.
А ще слід припинитидивитися «брехливе» телебачення, слухати агресивну музику і виключити з життя країнипередвиборчі стреси і Україна стане здоровою, процвітаючою і Великою Державою!
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку Олена Гаркуша 10:24
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв вчора о 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв 21.02.2025 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак 21.02.2025 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева 21.02.2025 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська 21.02.2025 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва 21.02.2025 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко 21.02.2025 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 212
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 203
- Голова правління ОСББ, як головний HR будинку 154
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 79
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? 76
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 3071
-
Фонд Баффета звітує про рекордний прибуток завдяки інвестиціям у страхування
Бізнес 1992
-
22 200 гривень: актуальна ставка оренди гектара землі
Бізнес 1870
-
452 світанки в полоні. Історія захисника Маріуполя, який пройшов російські катівні
1413
-
Лідер сирного ринку проданий за борги. За Гадячсир заплатять 44 млн грн
Бізнес 1169