UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
09.06.2021 20:43

Кабінет Міністрів України спростив оформлення оренди водних об’єктів

Начальник управління, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

02 червня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив типовий договір оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.

Постанова Уряду була прийнята на виконання Закону  України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками».

Нововведення дає можливість одночасно оформити оренду штучної водойми - ставка чи водосховища, земельної ділянки під водоймою та під прибережною захисною смугою  чи гідротехнічною спорудою.

Затвердженний Типовий договір спрощує процедуру оформлення. Передбачається, що це збільшить кількість орендарів та надходження додаткових коштів до місцевих бюджетів.

Отже, рішення Уряду передбачає:

1. Укладатиметься один договір замість двох - на штучну водойму, земельну ділянку під водоймою та під прибережною захисною смугою чи гідротехнічною спорудою;

2. Типовий договір враховує інтереси інших водокористувачів, які здійснюють спецводокористування, та забороняє орендарям перешкоджати їхній діяльності;

3. Орендар повинен здійснювати заходи з охорони та поліпшення екологічного стану водного об’єкта та дотримуватися встановлених режимів роботи.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]