Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
31.03.2016 22:08

Дискусійний клуб «НЕП»: наближаємо світанок

Громадський діяч, підприємець, еколог. Голова ГО "Українська військова організація СПАС-23"

Ближчим часом сформулюємо не лише засадничі гасла, але й запропонуємо практичні механізми виходу з кризи.

Якою бкритичною не було становище сьогоднішньої України – пам’ятаймо, що найбільшатемрява спускається на землю перед самим сходом сонця.

Учасникичергового засідання нашого клубу погодилися, що попри усі кризові виклики активнійукраїнській громаді не можна складати руки. Наша держава має значний потенціал,а головне наше багатство – талановитий народ.

Ми здатні наефективні інституційні зміни. Ми  - істиннізасновники нашої держави. Ми не маємо права зупинитися на півшляху і не вивестиУкраїнську державу на траєкторію відродження і зростання.

Ще минулогоразу клуб визначився щодо доцільності формування нової загальнонаціональноїініціативи для об’єднання суспільства навколо амбіційної, але реалістичної тажиттєво важливої мети.

Головнімотиви дискусії точилися навколо концептуальних принципів: як визначитисправжні пріоритети української громади, звільнити загартований століттями духнароду від нашарувань політичної мішури та брудних інформаційних маніпуляцій?

Сьогодні миобмірковуємо яскраві ідеї, такі, наприклад, як розбудова в Україні умовногоТретього Гетьманату. Адже традиція гетьманщини чудово віддзеркалює найкращіриси волелюбних українців, котрі вимогливі до влади і завжди намагаютьсяпротидіяти будь-яким спробам диктатури. Чому не адаптувати цей безцінний таунікальний досвід в сучасних умовах?

Проте, неможна «відриватися від землі», суспільство опинилося на межі фізичноговиживання – люди потребують адекватних та швидких відповідей на кричущі проблемисьогодення. Відступати вже нікуди.

Тому ближчимчасом сформулюємо не лише засадничі гасла, але й запропонуємо практичнімеханізми виходу з кризи та кадрового оновлення системи державного управління,яка має відповідати реальним запитам життєдіяльності громади.

Дискусійнийклуб продовжує свою роботу і поступово виходить на вироблення конкретнихрекомендацій щодо трансформації України в інтересах її народу, а не її окремих «керманичів».    

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи