Іловайськ не для піару, а для життя!
Досить робити "косметичний ремонт" Іловайська, це неможливо, там пролита кров наших товаришів, співвітчизників.
Україну, її народ і мене вже більше року цікавлять поясненнята відповіді на питання пов'язані з трагедією в Іловайську. Майже рік усі даніпро кількість загиблих, зниклих безвісти, поранених при проведенні операції врізних джерелах разюче відрізняються. Вже 12 місяців від українського народунамагаються приховати інформацію та результати розслідування щодо наказу штурмуІловайська. Близько 52 тижнів матері, сестри, діти не знають про місцеперебування чи фізичний стан своїх синів, чоловіків, батьків. Цілих 365 днівми, українці, чекаємо змін, чекаємо мирного неба над всією Україно, з усіма їїтериторіями та обласними центрами.
Громадянське суспільство вимагає пояснень відвинуватців трагічних подій, які спричинили за собою сотні жертв. Ні військовапрокуратура, ні Верховний Головнокомандувач не надали такої змоги, нерозібралися у подіях, які розвивалися в Іловайську. Якщо держава зможе чесновідповісти про кількість втрат, а це й ті, хто загинув в боях, хто помер відтравм в лікарнях, хто пропав безвісти, тоді й можна отримати загальну цифрувтрат в Іловайську.
На разі, тільки парламентське незалежне публічнерозслідування під пильною увагою громади та засобів масової інформаціїдозволить не приховати важливі факти та назвати приблизну кількість втрат. Представникирізних політичних партій і громадських організацій, об'єднавши зусилля,отримують результати відвідавши зону АТО й спілкуючись з бійцями та лікарями,адже всі факти, якими можна було скористатися, держава приховує.
За популярною версією Воєнної прокуратуривинуватцем "Іловайського котла" є дії керівника Генеральногонаціонального штабу збройних сил РФ, інколи звинувачують деякі батальйони, які"ніби то" покинули свої позиції, але ніхто не говорить про діяння (чиможе бездіяння?) Генерального національного штабу збройних сил України. Владане має наміру у всьому розібратися, знайти головні причини, факти, цифри,інформацію.
Вже більше року з міста, де колись жило мирненаселення, патріоти своєї держави, зробили піар-центр. Для чого нам весь час слухатиодні й ті ж самі незрозумілі пояснення від керівництва штабу, якщо ми непочуємо нічого нового, а головне - правдивого. Досить робити "косметичнийремонт" Іловайська, це неможливо, там пролита кров наших товаришів,співвітчизників. Треба чесно визнати провини й один раз взяти й вирішитипроблему із середини, надавши всю інформацію і факти щодо подій, які тамрозгорталися. Влада має діяти, віддавати команди, адже немає нічого гіршого ніжбездіяння на війні. Народ, солдати готові слухати й виконувати(звісно, якщо цеправильні команди, які йдуть на користь країні) накази, адже, як правило, їхвіддають кваліфіковані професіонали, які у нас, на жаль, перевелися.
Виграти війну ми можемо лише визнавши й врахувавшиминулі помилки та відновивши довіру солдатів й народу до керівних органів. Мивсі маємо одну мету - прогнати ворога з нашої української землі та припинитизагибель українських солдатів. Вся країна хоче, щоб сини, чоловіки і тати буливдома зі своїми родинами на вільній та незалежній Україні. Тому, доситьзмагатися один з одним, якщо ми й так вже маємо спільного ворога.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386