Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
27.08.2015 11:27

Іловайськ не для піару, а для життя!

Громадський діяч, підприємець, еколог. Голова ГО "Українська військова організація СПАС-23"

Досить робити "косметичний ремонт" Іловайська, це неможливо, там пролита кров наших товаришів, співвітчизників.

Україну, її народ і мене вже більше року цікавлять поясненнята відповіді на питання пов'язані з трагедією в Іловайську. Майже рік усі даніпро кількість загиблих, зниклих безвісти, поранених при проведенні операції врізних джерелах разюче відрізняються. Вже 12 місяців від українського народунамагаються приховати інформацію та результати розслідування щодо наказу штурмуІловайська. Близько 52 тижнів матері, сестри, діти не знають про місцеперебування чи фізичний стан своїх синів, чоловіків, батьків. Цілих 365 днівми, українці, чекаємо змін, чекаємо мирного неба над всією Україно, з усіма їїтериторіями та обласними центрами. 
Громадянське суспільство вимагає пояснень відвинуватців трагічних подій, які спричинили за собою сотні жертв. Ні військовапрокуратура, ні Верховний Головнокомандувач не надали такої змоги, нерозібралися у подіях, які розвивалися в Іловайську. Якщо держава зможе чесновідповісти про кількість втрат, а це й ті, хто загинув в боях, хто помер відтравм в лікарнях, хто пропав безвісти, тоді й можна отримати загальну цифрувтрат в Іловайську. 
На разі, тільки парламентське незалежне публічнерозслідування під пильною увагою громади та засобів масової інформаціїдозволить не приховати важливі факти та назвати приблизну кількість втрат. Представникирізних політичних партій і громадських організацій, об'єднавши зусилля,отримують результати відвідавши зону АТО й спілкуючись з бійцями та лікарями,адже всі факти, якими можна було скористатися, держава приховує.
За популярною версією Воєнної прокуратуривинуватцем "Іловайського котла" є дії керівника Генеральногонаціонального штабу збройних сил РФ, інколи звинувачують деякі батальйони, які"ніби то" покинули свої позиції, але ніхто не говорить про діяння (чиможе бездіяння?) Генерального національного штабу збройних сил України. Владане має наміру у всьому розібратися, знайти головні причини, факти, цифри,інформацію. 
Вже більше року з міста, де колись жило мирненаселення, патріоти своєї держави, зробили піар-центр. Для чого нам весь час слухатиодні й ті ж самі незрозумілі пояснення від керівництва штабу, якщо ми непочуємо нічого нового, а головне - правдивого. Досить робити "косметичнийремонт" Іловайська, це неможливо, там пролита кров наших товаришів,співвітчизників. Треба чесно визнати провини й один раз взяти й вирішитипроблему із середини, надавши всю інформацію і факти щодо подій, які тамрозгорталися. Влада має діяти, віддавати команди, адже немає нічого гіршого ніжбездіяння на війні. Народ, солдати готові слухати й виконувати(звісно, якщо цеправильні команди, які йдуть на користь країні) накази, адже, як правило, їхвіддають кваліфіковані професіонали, які у нас, на жаль, перевелися. 
Виграти війну ми можемо лише визнавши й врахувавшиминулі помилки та відновивши довіру солдатів й народу до керівних органів. Мивсі маємо одну мету - прогнати ворога з нашої української землі та припинитизагибель українських солдатів. Вся країна хоче, щоб сини, чоловіки і тати буливдома зі своїми родинами на вільній та незалежній Україні. Тому, доситьзмагатися один з одним, якщо ми й так вже маємо спільного ворога.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи