Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
19.12.2016 17:53

Приватбанк і війна

Народний депутат України VIII скликання (2014-2019)

Немає жодного сумніву, що доля депозитів і кредитів багатьох українців, те, як далі працюватиме сервіс «Приват24» і тому подібне – дуже важливі питання для громадян.Та поряд – війна, яка апріорі не може стояти на другому місці ні для громади, ні для влади,

Другу добупоспіль все, що українцям пропонують знати і за що перейматися – це Приватбанк.Ледь не кожна друга новина чи сюжет провідних інформагентств – Приватбанк. Пронього говорять президент, прем’єр, а крім них – всі інші. Між тим, на Донбасівчора відбулось найбільше за останніх пів року загострення ситуації. 6українських військовослужбовців було вбито, ще близько 20 поранено. І це лишезгідно з офіційною інформацією. Реальні масштаби втрат широкому загалузалишаються невідомими.

Бої, точнішеобстріли з крупнокаліберної зброї, й досі тривають під Дебальцевим, в районітак званої Світлодарської дуги. Крім того, бойові дії активізувалися фактичновздовж усієї лінії фронту, найбільше – на Донецькому та Маріупольськомунапрямках. Звісно, з цього новини не вийде. Війна вже надто сильно усіхвтомила, щоб кожна нова звістка про втрати викликала якесь пожвавлення в суспільстві.Тим не менше, вмирають наші громадяни, це проблема, яка однаково стосуєтьсяусіх нас, якщо ми живемо і хочемо жити в цій державі.

Немає жодногосумніву, що доля депозитів і кредитів багатьох українців, те, як даліпрацюватиме сервіс «Приват24» і тому подібне – дуже важливі питання длягромадян. Ніхто не ставить під сумнів системну роль Приватбанку в стабільностіфінансової системи України. Та поряд – війна, яка апріорі не може стояти надругому місці ні для громади, ні для влади, ні для ЗМІ.

Загалом же цяситуація тільки зайвий раз підтверджує: в сучасному світі відбувається і маєзначення не те, що відбувається насправді і є дійсно суттєвим, а те, про що мидізнаємося з медіа як про існуюче і важливе. Ми лише споживаємо події навколонас, котрі селекціонують засоби масової інформації. Тому на них значною міроюлежить моральна відповідальність за те, про що дізнаються громадяни як проважливе і першочергове, а про що – як значуще, та все ж другорядне в данихумовах. Війна - справа всіх, а не ПРИВАТна справа кожного. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи