Провокативна реклама: чорний піар чи спланована акція?
Сьогодні була тяжка безсонна ніч та нервовий ранок. Провокаційна реклама, про яку зараз гудуть всі соцмережі – проблема перш за все для операторів.
Терміновий пошук людей, які знімуть, те, що "понавішував" невідомо хто, спілкування з поліцією, резонанс у ЗМІ і шквал логічно викликаного негативу – сьогодні не спав ніхто. Особливо хочу відмітити оперативну роботу управління реклами Київської адміністрації, які організували нічну інспекцію, щоб моментально виявляти та усувати провокаційні сюжети.
Провокаційний удар по операторах
Оператори обурені "самозаклейкою" бордів провокаційного змісту на власних конструкціях не менше, ніж громадськість. А то і більш! Адже шахраї завдали для них багато проблем: починаючи від псування конструкцій і закінчуючи репутаційними ризиками.
Хочу наголосити, що реклама такого характеру НІКОЛИ Б не пройшла погодження власників рекламних конструкцій. Тут не про заробітки і не про гроші, а про відповідальність бізнесу і етичність. Кожен потенційний сюжет має відповідати нормам закону і бути етичним в усіх напрямках: починаючи від питань гендеру, національності, рас і закінчуючи релігією та політикою. Оператори до цього відносяться дуже прискіпливо і відповідально. Ми дорожимо своєю репутацією.
Провокації ніколи б не пропустили
Сюжети, які не відповідають закону чи етичним стандартам "завертаються" одразу або відправляються замовникам на доопрацювання. Тоді "видовжуються спідниці", прикривається прозорість блузок, прибираються плагіат та підробки, образи та наклепи. Якщо заради невинної гри слів на межі етичності, яку іноді дуже складно визначити, збираються цілі консиліуми з юристів, маркетологів, піарників, то уявити, що оператори пропустили б сепаратистські заклики просто нереально.
У нас діють Правила професійної етики, які розробила Асоціація операторів зовнішньої реклами України, і вони виконуються всіма учасниками.
Розуміючи, що жоден власник бордів не погодиться втягнути себе в таку "брудну гру" зловмисники вирішили зробити це нелегально - порушити закон і наклеїли свої скандальні сюжети на борди самотужки, в місцях, які їм сподобались.
Неприємний післясмак
Сюжети розмістили в різних куточках Києва і на конструкціях різних власників – очевидно, що акцію хтось добре спланував. Зрозуміло, що банери зняли одразу, як тільки про це стало відомо. І дякуємо громадськості за інформування та управлінню реклами та їх комунальному підприємству за оперативне реагування. Добре, що дізналися вночі і прибрати довелося швидко – до того, як люди почали їхати на роботу. Втім розголос все одно пішов, і можливо саме цього і добивалися ті, хто не побоялися порушити закон і посеред ночі займатися "самоклейкою" провокаційної реклами.
Ми звернулися до поліції. На мою думку, тепер дуже важливо, аби ефективно спрацювали правоохоронні органи. Важливо, щоб знайшли тих, хто клеїв постери і що важливіше, хто це замовив та за це заплатив. Якщо винні понесуть сувору відповідальність, можливо наступного разу подібної провокації не буде. Просимо всіх небайдужих громадян повідомляти про подібні ситуації, а представників засобів масової інформації не вдаватися до істерії і звертатися за офіційними коментарями.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411