UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
13.03.2014 16:38

Українські транспортники – за єдину, неподільну і мирну Україну

Голова Федерації роботодавців транспорту

Українські транспортники – за єдину, неподільну і мирну Україну. Відповідне звернення на нараді з представниками громадських організацій автотранспортної і дорожньої галузі підтримали найбільші галузеві громадські організації автомобільної галузі.

Українські транспортники – за єдину, неподільну і мирну Україну. Відповідне звернення на нараді з представниками громадських організацій автотранспортної і дорожньої галузі одноголосно підтримали найбільші громадські   організації автомобільної галузі.

Ми гостро занепокоєні внутрішніми і зовнішніми політичними провокаціями, які ставлять під загрозу суверенітет і територіальну цілісність України. Ми глибоко стурбовані та обурені демонстративною і цілеспрямованою зовнішньою агресією, що розпалює міжнаціональну ворожнечу, підштовхує сусідні держави не лише до розриву історично сформованих політичних, економічних, культурних зв’язків, але й до військових дій та кровопролиття.

Щодня українські транспортники, зокрема автомобільні перевізники, долають тисячі кілометрів дорогами, які з'єднують країни та міста, роблять людей різних національностей та з різних куточків світу ближче один до одного.  Наша єдність та злагодженість – запорука економічного розвитку та життєдіяльності держави, йдеться у зверненні.

Ми рішуче засуджуємо будь-які дії, що ставлять під сумнів суверенітет і територіальну цілісність України. Закликаємо владу задіяти усі наявні правові цивілізовані дипломатичні важелі впливу, а громадськість – усі наявні методи «народної дипломатії», щоб не допустити розшматування країни і кровопролиття. Українські транспортники – за єдину, цілісну і мирну Україну.

Від Федерації роботодавців транспорту України (ФРТУ) звернення підписав голова Орест Климпуш, від Асоціації міжнародних перевізників України – президент Леонід Костюченко, від Української асоціації перевізників України – президент Сергій Пачесюк, від Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України – голова Олег Хмарний, від Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту – голова Віктор Гербеда.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]