Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
17.08.2020 12:22

Фальсифікації на виборах починаються з брехливого екзит-полу...

Бізнес на маніпуляціях свідомістю громадян

Після виявлення масових фальсифікацій на президентських перегонах у Білорусі 9 серпня ц.р., цілком логічно виникає справедливе запитання: а як же ж могло статися, що підроблений результат оглушливої «перемоги» «вічного глави держави» О. Лукашенка з результатом понад +80 відсотків голосів за даними екзит-полів (післявиборче опитування) виявився вже з перших хвилин після закриття виборчих дільниць? Це означає лише одне, що РЕЗУЛЬТАТИ ЕЗКИТ-ПОЛУ БУЛИ ТАКОЖ ФАЛЬШИВИМИ. Що ті, хто начебто проводив опитування симпатій виборців одразу після голосування, на виході громадян з виборчих дільниць, фактично від урн, були у злочинній змові з фальсифікаторами з ЦВК. Позаяк, коли б це опитування було чесним, екзит-пол мав би одразу показати, що в даному випадку попереду в людських симпатіях кандидатка об’єднаного штабу опозиції Світлана Тихановська. Але цього, як бачимо, не сталося. І це свідчить лише про те, що «організатори фальшивого екзит-полу» були у злодійській, кримінальній змові з тими, хто з наближених осіб «вічного таргана» курував цей великий обман білоруського народу. Звісно ж, мабуть, за невиправдану винагороду. Цікаво ж би знати, в яку копійчину обійшлася подібна брехня «нев’янучій» когоспно-радгоспній владі сусідів за парканом?

Фальсифікації на виборах починаються з брехливого екзит-полу...
Тому, думається, якщо окреслювати коло злочинців-маніпулянтів свідомістю мас у ході здійснення виборчих технологій, то першими-найпершими в тій же Білорусі варто, мабуть, претензію разом із брехливим «бацьком» і його опричниками, треба пред’являти на довгі тюремні роки тим, хто, начебто, визначає хід ілюзорного, ефемерного голосування за гроші, під лозунгом «а какіє результати ізволітє?»
Я про це все кажу з такою огидною відразою тому, що, як мені видається, саме за подібною технологією з’явилися у нас в Україні і рекордні 73 відсотки «за» на одних з останніх виборах, а нині регулярно проводяться якісь підозрілі «опитування». Для мене особисто «опитування думки майбутніх виборців», це не що інше, як замилювання очей з піарним брехливим оголошенням переможцем того, хто більше заплатить…
Особливо ж, будь ласка, пригляньтеся до того, що пишеться про буцімто «замірювання» рейтингу претендентів на папаху майбутнього голови міста Києва. А найбільше щодо персони якогось Пальчевського. Суцільні туман і брехня. Либонь, навіть «Циганка Аза» із відомої п’єси поляка Юзефа Ігнація Крашевського, яку творчо переробив, привів до творчого ладу і випустив на сцену геніальний українець Михайло Старицьких такої х**ні сплести б не могла. Брехня, мабуть, усе-таки дорожчає…
Докажіть, коли хтось зможе, що це не так.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи