Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
01.12.2014 19:52

Іноземці в українському уряді, як москвичі на чолі ДНР та ЛНР

Коментар для телеканалу 112.ua

Сьогодні виступав у роліполітичного експерта на телеканалі 112.ua і, звичайно ж, отримав питання проте, як ставлюся до іноземців в уряді та на чолі антикорупційного бюро. Моя односкладнавідповідь була така: «Негативно». Чому?

Пояснив усе так. Українаврятувалася від московітської навали тільки завдяки патріотизму, жертовності.Люди не вагаючись йдуть під кулі за свою територію, свою віру, надію. Заєвропейський вибір держави нарешті. Такі ж креативні, пасіонарні особистості повиннідобиратися і на вищі посади за галузевими напрямами в Кабміні, як і на місце інквізиторакорупціонерів. Чи є такі в нас? Та звісно ж є, і чимало. Такі відважні,неординарні особистості як, приміром, майданівець, а тепер уже народний депутатУкраїни Володимир Парасюк. При ньому у всіх розкрадачів та розтягаїв землягорітиме. У нього не буде ні кумів, ні сватів, ні друзів на роботі. Дайте йомулишень у підмогу надійного помічника-юриста. Ще одного – міжнародного експерта.Але будьте певні, що ця мітла вишкребе все. Ніякий закордонний фахівець не станейому в рівень. Тому, що він насамперед патріот України. І знає чого повинендобитися. Це значно більше, ніж рафінований професіоналізм.

Таких людей можназнайти і в уряд.

Запозичення ж іноземців,на яких потрібно тратити космічні суми коштів, як на футбольного тренера МірчоЛуческо з команди «Шахтар», - повний абсурд. Воно подібне на навішування нових фіранківна старі та немиті вікна. А окрім того, все це до болю схоже на запозиченнядосвіду ДНР та ЛНР, котрі начальників привезли собі з Москви, Придністров’я –бородаїв. пушиліних, соінихта їм подібних. Для них при цьому надзвичайно важливо буде не просто вжитися впроблеми галузі, в якій доведеться розгрібати завали, а ще й долати бар’єри ментальності та мови.

Для прикладу візьмімободай МОЗ. Блок президента бажає віддати його в руки колишнього грузинськогоміністра ОлександраКвіташвілі.

 Невже треба генія для того, щоб відновитимедичне обслуговування там, де протиправно скоротили фельдшерсько-акушерськіпункти, забезпечити лікарні фахівцями і в центрі, і в глибинці, і насамперед саметут. Отже, не триголового технократичного начальника для цього треба, а…   г р о ш і. А не буде їх, то все так самозасохне, як і при моложавій бабусі Богатирьовій. І, даруйте, колишній головнийлікар дільничної, районної лікарні, можливо, ще й обтяжений досвідом роботи внауковій, розпорядчій медичній установі є значно достойнішим фахівцем від хваленихзарубіжних «космонавтів». Якщо ж це все робиться лише заради зовнішнього ефекту,піару для ЄС і США, то я тут не маю що коментувати… Позаяк, за моїм переконанням, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДОЛЮ НАШОЇ ДЕРЖАВИ ПОВИННІ НЕСТИ УКРАЇНЦІ...

 Іще мене запитали про те, як ставлюся до того,що Україна зняла з себе повноваження по фінансуванню людей, які знаходяться взоні, захопленій бойовиками Донецької та Луганської областей.

Відповідь була така:

Хоче хтось того, чи ні,але за те, що страждають люди, залишившись на початку зими без тепла, харчів,медичного забезпечення, світла, зв’язку комусь доведеться відповідати. Що людизамерзають, помирають з голоду у центрі Європи.

Нині, на жаль, за це,як мені здається, вина лягає на керівництво України. Чому?

Бо якби був введений наокупованих територіях воєнний стан, то це б означало, що частину Донбасуокупували вороги. Тоді вони б підпадали під дію Женевської «КОНВЕНЦІЇ прозахист цивільного населення під час війни» (прийнята 12 серпня 1949 року). Її стаття 55 фактичнознімає відповідальність із глави української держави та прем’єр-міністра.Вчитаймося в суть юридичного твердження:

«Окупаційна держава зобов'язана за допомогою усіх наявних засобівзабезпечувати населення продуктами харчування та медичним матеріалами; зокрема,постачати необхідні продукти харчування, медичні матеріали та інші припаси,якщо ресурсів окупованої території виявиться недостатньо».

Здається, сказано всечітко і зрозуміло. Залишилося лише назвати ім'я окупанта, якого знає весь світ.

Невже в П. Порошенка немає достойних юристів,  які б указали йому на цю статтю? Чи він такихоче сісти на лаву підсудних в Гаазі, взявши відповідальність агресора на себе?Ось чому необхідно терміново вводити воєнний стан на частині Донбасу, убивцьоголошувати офіційно.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи