Іноземці в українському уряді, як москвичі на чолі ДНР та ЛНР
Коментар для телеканалу 112.ua
Сьогодні виступав у роліполітичного експерта на телеканалі 112.ua і, звичайно ж, отримав питання проте, як ставлюся до іноземців в уряді та на чолі антикорупційного бюро. Моя односкладнавідповідь була така: «Негативно». Чому?
Пояснив усе так. Українаврятувалася від московітської навали тільки завдяки патріотизму, жертовності.Люди не вагаючись йдуть під кулі за свою територію, свою віру, надію. Заєвропейський вибір держави нарешті. Такі ж креативні, пасіонарні особистості повиннідобиратися і на вищі посади за галузевими напрямами в Кабміні, як і на місце інквізиторакорупціонерів. Чи є такі в нас? Та звісно ж є, і чимало. Такі відважні,неординарні особистості як, приміром, майданівець, а тепер уже народний депутатУкраїни Володимир Парасюк. При ньому у всіх розкрадачів та розтягаїв землягорітиме. У нього не буде ні кумів, ні сватів, ні друзів на роботі. Дайте йомулишень у підмогу надійного помічника-юриста. Ще одного – міжнародного експерта.Але будьте певні, що ця мітла вишкребе все. Ніякий закордонний фахівець не станейому в рівень. Тому, що він насамперед патріот України. І знає чого повинендобитися. Це значно більше, ніж рафінований професіоналізм.
Таких людей можназнайти і в уряд.
Запозичення ж іноземців,на яких потрібно тратити космічні суми коштів, як на футбольного тренера МірчоЛуческо з команди «Шахтар», - повний абсурд. Воно подібне на навішування нових фіранківна старі та немиті вікна. А окрім того, все це до болю схоже на запозиченнядосвіду ДНР та ЛНР, котрі начальників привезли собі з Москви, Придністров’я –бородаїв. пушиліних, соінихта їм подібних. Для них при цьому надзвичайно важливо буде не просто вжитися впроблеми галузі, в якій доведеться розгрібати завали, а ще й долати бар’єри ментальності та мови.
Для прикладу візьмімободай МОЗ. Блок президента бажає віддати його в руки колишнього грузинськогоміністра ОлександраКвіташвілі.
Невже треба генія для того, щоб відновитимедичне обслуговування там, де протиправно скоротили фельдшерсько-акушерськіпункти, забезпечити лікарні фахівцями і в центрі, і в глибинці, і насамперед саметут. Отже, не триголового технократичного начальника для цього треба, а… г р о ш і. А не буде їх, то все так самозасохне, як і при моложавій бабусі Богатирьовій. І, даруйте, колишній головнийлікар дільничної, районної лікарні, можливо, ще й обтяжений досвідом роботи внауковій, розпорядчій медичній установі є значно достойнішим фахівцем від хваленихзарубіжних «космонавтів». Якщо ж це все робиться лише заради зовнішнього ефекту,піару для ЄС і США, то я тут не маю що коментувати… Позаяк, за моїм переконанням, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДОЛЮ НАШОЇ ДЕРЖАВИ ПОВИННІ НЕСТИ УКРАЇНЦІ...
Іще мене запитали про те, як ставлюся до того,що Україна зняла з себе повноваження по фінансуванню людей, які знаходяться взоні, захопленій бойовиками Донецької та Луганської областей.
Відповідь була така:
Хоче хтось того, чи ні,але за те, що страждають люди, залишившись на початку зими без тепла, харчів,медичного забезпечення, світла, зв’язку комусь доведеться відповідати. Що людизамерзають, помирають з голоду у центрі Європи.
Нині, на жаль, за це,як мені здається, вина лягає на керівництво України. Чому?
Бо якби був введений наокупованих територіях воєнний стан, то це б означало, що частину Донбасуокупували вороги. Тоді вони б підпадали під дію Женевської «КОНВЕНЦІЇ прозахист цивільного населення під час війни» (прийнята 12 серпня 1949 року). Її стаття 55 фактичнознімає відповідальність із глави української держави та прем’єр-міністра.Вчитаймося в суть юридичного твердження:
«Окупаційна держава зобов'язана за допомогою усіх наявних засобівзабезпечувати населення продуктами харчування та медичним матеріалами; зокрема,постачати необхідні продукти харчування, медичні матеріали та інші припаси,якщо ресурсів окупованої території виявиться недостатньо».
Здається, сказано всечітко і зрозуміло. Залишилося лише назвати ім'я окупанта, якого знає весь світ.
Невже в П. Порошенка немає достойних юристів, які б указали йому на цю статтю? Чи він такихоче сісти на лаву підсудних в Гаазі, взявши відповідальність агресора на себе?Ось чому необхідно терміново вводити воєнний стан на частині Донбасу, убивцьоголошувати офіційно.
- Незаконна передача земель лісового фонду під забудову в Дніпрі Павло Васильєв 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв вчора о 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак вчора о 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева вчора о 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська вчора о 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва вчора о 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко вчора о 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Як соцмережі змінюють бізнес Ірина Кононенко 19.02.2025 14:13
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 206
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 202
- Ініціативи для підтримки дівчат та жінок в Україні 2025 року 74
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 71
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році 66
-
Латвія закупила в Росії зброю майже на 800 000 євро. Це рекорд
Бізнес 2318
-
З Фонду національного добробуту РФ зникло понад 100 тонн золота
Фінанси 2281
-
"Рахувати кожну копійку". Гетманцев закликав до жорсткої фінансової політики в Україні
Фінанси 1994
-
Розуміє Україну, чує Європу. Що потрібно знати про Келлога та його роль у переговорах
1827
-
Reuters: РФ може погодитися на використання Україною $300 млрд заморожених активів
Бізнес 1445