Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
16.05.2014 00:47

"Полька-бабочка" донецьких під флейту Москви...

Хто ж записався в адвокати сепаратистів, терористів, убивць, катів українців на сході нашої держави?

Коли ви маєте очі, то, напевне, бачите, якщо у вас усе гаразд зі слухом –очевидно, чуєте: Партія регіонів, КПУ, переважна частина донецьких олігархів ікерівників регіону чітко та однозначно все глибше публічно сповзають на позиціїсепаратистів, убивць, які тероризуються регіон, російських диверсантів, котрівлаштовують етнічні чистки на сході України. Про це, наче змагаючись один ізодним у тому, хто висловиться дошкульніше, принизливіше щодо нової влади, українськогонароду, який пройшов чистилище Майдану, ці представники Донбасу показали себе вобразі справжніх адвокатів, захисників терористів під час так званого «круглогостолу» 13 травня, трьох минулих пленарних засідань Верховної Ради нинішньоготижня. Принаймні, такими я їх побачив, зважаючи на заяви в прямому ефірі.

В усіх їх, як не важко збагути, одне завдання: за будь-яку ціну зупинитиантитерористичну операцію (АТО). Не дати змогу українським воякам знешкодити бандитськіформування, очолювані прапорщиком російської армії І. Гіркіним (Стрєлком), українофобськіугрупування місцевих злочинних груп, які заволодівши зброєю убивають нашихгромадян, учиняють акти геноциду, викрадають, катують людей, насамперед тих,хто розмовляє державною мовою.

Але зверніть увагу, ні один із цих захисничків жодного разу не заїкнувся проці жахливі факти. Не засудив агресію Москви. А прикладів звірств проти українцівна нашій священній землі зібралося уже просто таки маса лише за нинішню весну. Самапо собі склалася справжня чорна книга терору щодо патріотів багатостраждальногоДонбасу, воїнів збройних сил, яких безжалісно убивають з-за спин окремих людцівросійські диверсанти, котрих бандюки прикупляють за гроші. Частину з цихприкладів, я привів у своїй попередній публікації (читатитут).

 Чи можна бодай на мить повірити у ту маячню, що в разі призупинення АТО запануємир і спокій в донецькому краї, коли там залишаться сотні озброєних до зубів, утому числі зарубіжних найманців, місцевих бандитів, горлорізів, які грабують інкасаторські машиниз зарплатою для вчителів, медиків, захоплюють заручників зарадивикупів, розстрілюютьгрупами парубчаків, які вигукнули «Слава Україні!»? Повна дурня, пановезрадники, різномасті українофоби. Чому з вас жоден не може навіть  слова вимовити про те, що насамперед потрібнороззброїти терористів? Хто наклав таке жорстке табу на дію, яка б справдіпривела до влагодження конфлікту? Хазяї в Кремлі? Чи не так?

Адвокати сепаратистів, терористів, убивць, катів українців на сході нашоїдержави просто таки волають із трибун про нібито війну «фашистів проти власногонароду». «Фашистами» вони, зрозуміло, називають українську владу. Хоча,зауважу, прикладів, які б характеризували саме такий бік діяльності тих, хтознаходиться нині на гребені Печерських пагорбів Києва просто таки немає. Як і ознактого, що Україною нині начебто керують «бандерівці», чи «хунта», про що, якнавіжені кричать ті ж таки регіонали, а особливо біснуваті комуністи. Все це злобливі,нічим не підкріплені на практиці пропагандистські ворожі кричалки, безсоромно запозиченіз російських брехливих телеканалів. Що однозначно засвідчує: люди, котріповторюють це – не менші вороги України ніж ті, хто придумав ці безпідставнізвинувачення. Вони діють в унісон із окупантами, відверто підіграють їм. І заце елементарно треба подавати до суду. Нехай вони там пояснюють, хто в Україні «фашисти»,хто «хунта». А ось «бандерівців» модна прощати. Позаяк цим найменням українцям можнай гордитися…

Що ж стосується самих кричалок, які повторюють і в Донбасі, то, як на мене,інакше й бути не могло. Уявіть собі ситуацію. Донецьку обласну державну телерадіокомпаніюзахопили очолювані російськими диверсантами бойовики, і, наставляючи стволиавтоматів на операторів, співробітників медіа центру, вимагають замість передачіз Києва вмикати випуски геббельсівських новин телеканалів «Вести-24», ГРТ,НТВ. Виходить, що за кошти наших платників податків подають через кривекремлівське дзеркало брудні фальсифікації всього, що відбувається в Україні.При чому, чорна брехня з їхніх зондер передач ллється безперервним потокомцілодобово. Створюється враження, начебто ні в величезній за своїми географічнимимасштабами Росії, ніде більше в світі нічого не відбувається, окрім лише у нас.Мовбито вся планета зупинилася в русі, говорять, говорять лише про Україну. Вонадля РФ – головний ньюсмейкер (із англійської – той, хто творить новини) подій. Для кремлівських пропагандистських телецентрівнаша держава перетворилася на своєрідний фокус всесвіту, котрий буцімто догризаєпридуманий у Москві міфічний «фашизм». І українців, так викривлено подаєтьсяінформація, нібито треба рятувати приєднанням до їхнього «руского міра». Так якце робить убивця українців-патріотів москвич Стрєлок у Слов’янську, якісь заїжджідонські козаки з РФ, котрі вчора захопилишахти державного підприємства «Донбасантрацит» у Красному Лучу.

Так місяцями здійснюється сліпе зомбування українців сходу. І вже чутливанині до наших болів Європа розуміє, що це жорстокаінформаційна війна Кремля проти сусідньої незалежної держави, а тому,приміром, Польща закликає створити європейський російськомовний канал ізчесними новинами. Для сходу України, зрозуміло, насамперед. І це, мабуть будеодин із виходів із ситуації. Щоб розвіяти міфи Кремля про «фашизацію України»,зокрема.

Цього рукотворного зомболиха «руськіх братьєв» не можуть збагнути лише ті,хто рядиться в одяг козирної регіональної еліти Донбасу. Позаяк путінівська психічнохвора риторика буквально засліпила і їх. Помутила розум і свідомість. Вони немовбиті дресировані папуги повторюють усе, що лише промовить Кремль. Пригадуєте, як звідтіляпочали скиглити про нагальну необхідність федералізації України (аби легше булопроковтнути її шматками), до цього жаб’ячого хору тут же додалися Партіярегіонів і КПУ, різні там мери, самопроголошені князі регіону і така іншабидлота. У Москві згодом цю тему прикрили, зрозумівши, що на подібне Київ непогодиться Тут же, зверніть увагу, й принишкли доморощені українофоби. Далі. В.Путін із своїм міністром закордонних справ С. Лавровим завели шарманку пронеобхідність припинення АТО, позаяк нова влада начебто розпочала війну протисвого народу. Як повелася доморосла шумера? І собі давай на всі голоси скиглитиу тому ж дусі.

Позиція Кремля тут загалом зрозуміла. Він заслав на територію України сотнішпигунів і диверсантів, цілі розвідувальні загони. Наші силовики ними забиваютьв’язниці, відстрілюють як скажених псів у зоні дії АТО. Москві за будь-яку цінупотрібно зупинити українських військовиків, повернути особовий склад ібронетехніку до місць дислокації бойових частин. Насамперед для того, абизавершити свою чорну справу, роздмухати до кінця громадянське протистояння вДонбасі, перетворити його на справжню порохову бочку. Аби далі перекинутипожежу й на південь України. Путіну і його кліці будь-що потрібно острів Крим,який вони анексували, перетворити у ПІВострів. А це означає, відділити відсуверенної України і схід, і нинішній південь…

У зв’язку із цим запитується: чого ж ви в унісон нашим зовнішнім ворогам квилите,панове регіонали і комуністи, відбірні й доблесні представники п’ятої колони? Загроші, майбутні преференції, чи просто так, робите ви свою підлу, чорну справу,тим самим протестуючи проти многотрудної перемоги Майдану? Чому в цю ж дудкуграє, приміром, голова Донецька О. Лук’янченко, як я зрозумів із його виступу на«круглому столі» 13 травня. До речі, він єдиний із промовців заявив, що нинішнєкиївське керівництво прийшло до влади протиправним шляхом. Тобто, нинішнікиївські батьки-командири нелегітимні. Відповідно до цієї логіки, для нього іпонині законним главою держави повинен би залишатися бандит Янукович. Щоправда,градоначальник про це скромно промовчав. А ось іще один посил ганебної московськоїпропаганди таки використав сповна, не подумавши, що це нині звучить простосмішно. Можливо, десь у Донецьку йому б за подібне і поаплодували, а ось уКиєві на таке крутять пальцем побіля виска. Особливо після того, як відкрилилюди і заглянули до конюшень у Межигір’ї, маєтку В. Пшонки, колекції годинниківвартістю в 610 тисяч доларів США кожен Е. Ставицького і інших донецьких членівуряду «професіоналів», які Україну перетворили в дійну корову для регіональноїзлодійської зграї.  

Учора в парламенті, закочуючи очі під скляний купол, один із таких самозванихадвокатів сепаратистів і терористів кричав про необхідність  негайного розформування… Національної гвардії,екстреного скасування АТО. Що викликало в Верховній Раді і сміх, і обурення.Жаль, що не ув’язнення за зраду інтересів народу України, який знаходиться устані війни з Московією, на руку якої грають багато представників сходу упарламенті. Словом, банальна "полька-бабочка" донецьких під флейту Москви...

Колись же ж це зрадництво має скінчитися.

А загалом же їхні недолугі виступи проти силової зачистки бандитів свідчитьлише про одне. Значить, українські військовики вміло виконують своє завдання,якщо служники Москви переходять на ґвалт. Це означає, що б’ють у ціль, вміло знешкоджуючинечисть, яка взяла в руки зброю, намагаючись задушити в молодій незалежнійдержаві демократію і свободу.

 … Донецькі регіонали,комуністи все перевертають із ніг на голову. Вчора, приміром, телеканалЕсперсо.ТВ показав цікавий епізод, коли дві цих парламентських фракційдемонстративно покинули пленарне засідання Верховної Ради. Депутати гусячою вервечкою– один за одним виходять із зали, журналісти під дверима запитують, що, мовлявсталося, чому покидаєте робочі місця. У відповідь – мовчанка. Тільки насупленіброви, бундючні обличчя. Зупинився лише офіційний  говорун М. Чечетов. Заявив таке. Ми, мовляв,за мир, тому пішли. А ті, хто залишився в залі – за війну…

Як пояснити таким, як цей твердокам’яний прибічник московського ярма,вічного московського старшинства, а тепер і відвертого, на очах усього світутерору проти молодої демократії в Україні, що мир для нас – це насправді ВИГРАНАВІЙНА. А з такими гнилими людьми як комуністи і регіонали добитися цього, ой,як же ж нелегко.

І все таки: Слава Україні! Героям слава!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи