Чим нам відповісти на агресію Росії?
Думки вголос...
Уродженка Шепетівки, випускниця Черкаського фармацевтичного училища, вона ж голова федерації федеральних зборів Росії Валентина Матвієнко, 26 лютого ц. р., відповідаючи на запитання журналістів у Москві, заявила, що «сценарий силового вмешательства со стороны России в события на Украине полностью исключен».(Читайте про це тут) ,
Після того, як російські спецпідрозділи захопили Верховну Раду Криму, уряд автономії, під прицілами автоматичної зброї провели зміну керівного складу автономії, блокували військові об’єкти підрозділів збройних сил України, ввели на півострів не менше шести тисяч озброєних до зубів бойовиків у формі без пізнавальних знаків, завели на півострів бронетехніку, вивели на вулиці обласного центру сотні бойовиків з російськими прапорами, у Москві почали заявляти, що в Криму чиниться безлад. Що під загрозою, мовляв, життя і здоров’я російських громадян.
Та ж таки В. Матвієнко, 1 березня ц.р., стала першою офіційною кремлівською ластівкою, яка закликала В. Путіна ввести до Криму обмежений контингент військових сил для наведення порядку. (Більше детально про це тут)
Чи не правда, цікаві, миротворці? Майдан і його горді люди нарешті з кров’ю вирвали, викинули геть окупаційну владу януковичів-табачників, ставлеників Кремля, Москва вирішили помститися тим, що силою захопила частину території України. Ввівши бойовиків на півострів, В. Путін навздогін пише папірці своїм депутатам у вищу та нижчу парламентські ложі з лицемірним проханням прокомпостувати анексію території України.
Лицемірство, якого світ не бачив. Але, погодьтесь, здійснено стовідсотковий повтор осетинського варіанту 2008 року в провокації щодо агресії проти Грузії.
Як бачимо, в Криму вояки РФ самі вчинили збройний напад щодо суверенної, незалежної держави Україна, створили на півострові справжню вакханалію, збройну оргію (благо, нашим військовим вистачило терпіння не допустити вогнепальних сутичок, на що, напевне ж, розраховували в Кремлі), і за добу кинули війська на «відновлення миру й спокою».
І тут, як бачимо, в дії їх знамените криваве «принуждєніє к міру».
Звісно, що я теж можу помилятися, але все таки вважаю, що У ВИХІДНІ НЕ ПОВИННА ВІДПОЧИВАТИ, А НЕГАЙНО ВІДНОВИТИ СВОЮ РОБОТУ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ. Саме вона нині має заявити на весь світ про те, що насправді відбувається в Криму і яка в цьому участь сусідньої держави. Адже ж РФ зумисне заявляє про начебто нелегітимність нового уряду України, мовбито про самозванство виконуючого обов’язки глави держави. На суботньому засіданні Кабінету Міністрів було, приміром, заявлено, що з новопризначеними міністрами кабінету А. Януковича представники виконавчої влади Москви відмовляються спілкуватися.
Для парламенту нині сидіти в кущах, як і для політиків святкувати перемогу Майдану – це означає свідомо здавати незалежність і суверенітет держави. Тим паче, що зараза сепаратизму з Криму виплюснулася й на простори материкової східної України. Ви ж зверніть увагу, справу вже роглядала Рада безпеки ООН, на екстренне засідання збирається ООН, а наші парламентрі-захиснички все ще святкують медовий місяць приходу до влади....
Я особисто не довіряю людям від БЮТу (нехай і колишнього) при владі. (Дай Бог, щоб я помилявся!) Ви ж, сподіваюся, знаєте, хто ними всіма управляє. А в закулісного керівника обов’язки перед Росією і ВВП. Думаю, що там насамперед потрібно, аби якнайбільше газу Україна купляла в Газпрому…
Чи не пора взагалі заглушити трубу з Росії? Тим паче, що Захід готовий взяти Україну на енергетичний абордаж... Та й весна уже надворі...
Ось чому потрібен щохвилинний парламентський контроль за всім, що вчиняє нинішня влада. Як і контроль Майдану…
Якби я був на місці нинішніх вождів-правителів, я б іще до ранку неділі другого дня весни підписав угоду про Асоціацію з ЕС. Не забуваймо, що Єврокомісари постійно стверджують: двері для укладання угоди відчинені, документ на столі...
Геть продажні харківські угоди. До відповідальності всіх, хто проламував їх у парламенті, на чолі з В Литвином...
Я б іще до ранку неділі провів засідання Верховної Ради України з відмовою про безядерний статус держави, зробив заявку на вступ до НАТО, і просив би захисту в Північно-Атлантичного альянсу від неспровокованої агресії Росії.
ПАМ"ЯТАЙМО: СВІТ ВИСТУПИТЬ НА НАШ ЗАХИСТ ЛИШЕ ТОДІ, КОЛИ УКРАЇНА САМА ПОЧНЕ ЗАХИЩАТИСЯ. НАСАМПЕРЕД, У ВИГЛЯДІ ПУБЛІЧНИХ ЗАЯВ, ДОКАЗІВ АГРЕСІЇ. А ВОНИ НАЯВУ. СКАЖІМО, О 18.14, 1 БЕРЕЗНЯ, МЕНІ ДРУЗІ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛИ З ГЕНІЧЕСКА ХРЕСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ПОВІДОМИЛИ: ГРУПА РОСІЙСЬКИХ БТРів УЖЕ ПРОЙШЛА ОКРАЄНОЮ МІСТЕЧКА... РОСІЯ ВСТУПИЛА І В МАТЕРИКОВУ УКРАЇНУ...
***
Про те, що Україною насправді протиправно з-за куліс керує Ю. Тимошенко уже доказано й публічно, про що я, власне, стверджував вище. Читайте ось це повідомлення РБК Україна, яке з’явилося о 18:53, 1 березня:"Юлия Тимошенко принимает участие в экстренном заседании СНБО. Не исключено, что будет принято решение и необходимо будет инициировать проведение переговоров с высшим российским руководством. Пока что информацию о том, что Юлия Тимошенко, Александр Турчинов и часть СНБОнамерены уже сегодня выехать в Москву на переговоры, подтвердить не можем. Все происходит в авральном режиме, решения принимаются каждые пять минут". Більше читайте тут.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87050
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11258
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9249
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5427