Скільки потрібно мати підписників в Instagram, щоб бути відомим?
Поділився з Liga.net рекомендаціями — як правильно підприємцю підходити до ведення власних сторінок в соцмережах та на що звертати увагу в першу чергу.
Популярність експерта, який просуває себе в онлайні, часто вимірюють кількістю підписників. Однак при пильному аналізі виявляється, що справжня сила й вплив соцмереж, таких як Instagram, зовсім не в цьому. Поясню.
Не ставте соцмережі в пріоритет
Значення та роль профілів у соцмережах вкрай перебільшені практично для усіх професій та видів діяльності (окрім, напевно, блогінгу).
Постійно говорю про це в ЗМІ та на виступах — якщо ви підприємець, який постійно зайнятий своєю справою, знаходиться більшу частину дня в офісі, організовує роботу команди та заробляє гроші, то взагалі не соромно бути відсутнім в соцмережах або мати невелику кількість підписників. Сьогодні ви елементарно можете не встигати займатися активним веденням соцмереж, але при цьому бути великою людиною. Багатьох великих людей, погодьтеся, немає у соціальних мережах (особливо з офлайн-сфери).
Бізнес в пріоритеті. Так, соцмережі — це чудовий інструмент, який множить результат, але без налаштованих бізнес-процесів нічого не вийде. Бути активним в онлайні заради самої активності — марнування часу.
Якість vs кількість: що обираємо?
Виокремлюю 4 важливі складові: активність, зацікавленість, релевантність та залученість підписників. Бо існує різниця між пасивними підписниками, які просто стежать за вашим аккаунтом, й активними фоловерами, які взаємодіють з контентом, залишають коментарі, лайкають публікації та роблять репости.
Важливі інтереси та цінності аудиторії. От навіщо вам велика кількість підписників, якщо вони нецільові? Саме від цього я відштовхуюсь, коли заходить мова про кількість. Лідером думок вас зробить лише якісна аудиторія, яка буде ставитися до вас з повагою. Кількість — це другорядне.
Усе залежить від конкретної ніші та обсягу ринку. От скільки може бути підписників у підприємця, який займається інвестиціями в комерційну нерухомість або встановлює ліфти в малоповерхових будинках Іспанії? Небагато, але якщо вони будуть цільвові — будуть постійні замовлення. Кількість лише прискорює ефект, але цей ефект має бути й тоді, коли у вас до 1000 фоловерів.
Подбайте про те, як вас сприймають
Більше скажу — навіть не так важливо, як активно ви ведете соцмережі, важливо те, яке враження ви справляєте вже оформленими сторінками.
Насамперед має бути чітко виражене позиціонування, описане зрозумілими словами для цільової аудиторії. Потрібен список регалій, що буде перед очима. Потенційний клієнт має одразу побачити — хто ви, який у вас життєвий шлях, який бізнес, які досягнення, хто про вас говорить. Це перше, над чим маєте працювати.
Розмите позиціонування — найпоширеніша помилка. Це коли за 3-5 секунд погляду на акаунт не лише незрозуміло, чим людина займається, а й взагалі неясно, з яким запитом до людини можна звернутися. Коли немає чіткого позиціонування, то і монетизувати діяльність складно, а коли складно монетизувати діяльність, то розвивати свій персональний бренд ви довго не зможете. Саме тому важлива самопрезентація, враження, емоція.
І на оформленні соцмереж можна часто зупинитися, шукати інші способи вираження — ЗМІ, публічні виступи, бізнес-клуби, колаборації з блогерами, партнерства, нетворкінг тощо. Методів презентувати себе є безліч, не спирайтесь лише на соцмережі. Це лише один з аспектів розвитку особистого бренду.
І вже точно не спирайтесь на кількість підписників. Залученість цільової аудиторії, навіть якщо її небагато — ось до цього потрібно йти.
- Пенсійна рулетка Андрій Павловський вчора о 19:35
- Чому у відпустках приймають рішення про звільнення? Ольга Малахова вчора о 17:10
- Made in Vietnam, approved in Kyiv: схема по-новому Дана Ярова вчора о 17:02
- Час розблокувати будівництво нових об'єктів та залучення інвестицій в громадах Лариса Білозір 10.07.2025 20:41
- Заповіт у Дубаї: нові можливості для українців у DIFC Courts Олена Широкова 10.07.2025 15:45
- Конфлікти у бізнесі: як перетворити загрозу на джерело зростання Олександр Скнар 10.07.2025 14:36
- У кожному дроні – сертифікат світової байдужості Дана Ярова 10.07.2025 12:05
- Бізнес з країнами Близького Сходу: що потрібно знати про гроші, темп і традиції Любомир Паладійчук 09.07.2025 21:38
- Фінансова свобода: що ми насправді вкладаємо у це поняття? Олександр Скнар 09.07.2025 14:34
- Нова ера на енергетичних ринках: кінець диктатури цін Ксенія Оринчак 08.07.2025 16:49
- Український бізнес на Близькому Сході: культура, право і підводні камені Олена Широкова 08.07.2025 16:12
- Замість реформи – репертуар. Замість дій – кастинг на премʼєра Дана Ярова 08.07.2025 15:54
- Преюдиційне значення рішення МКАС при ТПП України для інших спорів: правовий аналіз Валентина Слободинска 08.07.2025 14:47
- Чому бізнес-коучинг стає все більш затребуваним? Олександр Скнар 08.07.2025 14:27
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? Андрій Лотиш 08.07.2025 14:03
- Пенсійна рулетка 167
- Військово-економічна пастка: чому зламався бум РФ 149
- Медіація у бізнесі: чи готові українські компанії до альтернативних рішень? 105
- Негаторний чи віндикаційний позов: який спосіб захисту обрати у земельному спорі? 52
- Справи про міжнародне викрадення дітей в світлі практики Верховного Суду 50
-
"Цифри шокують". Гетманцев оприлюднив дані про найбільші в Україні пенсії
Фінанси 14222
-
Борги українців продають на аукціонах. Що це значить для боржників?
Фінанси 7432
-
Перший випадок зворотної релокації: у Чернігові запустили фабрику, привезену з Польщі
Бізнес 5075
-
Банк ЄС анонсував 600 млн євро для України: найбільша сума – на відновлення ГЕС
Фінанси 4927
-
"По-справжньому довіряти одне одному": сім фраз, які використовують пари з міцною довірою
Життя 4837