Богуцька вже не кандидат
Здібності та інтелект, бажання та завзяття у сучасній українськії політиці поступаються ресурсам. Відповідно, це вплине на тактику та якість відбору кандидатів на пост Президента України.
Після заяв Тарути,Терещенка та Садового, за моїми підрахунками кількість кандидатів в кандидати в Президенти сягала 30 осіб. Але, як з'ясувалося, кількість претендентів може коливатися як в бік зростання, так і в бік зменшення ще задовго до старту.
Ліза Богуцька першою з претендентів зробила заяву про завершення кампанії.
Мінус одна.
Реальність нинішньої української політики така, що мало тепер мати бажання і завзяття. Мало навіть мати здібності і інтелект.
Вже давно, на жаль, на перше місце вийшли не якості, а ресурси: фінансові, людські, медійні, організаційні тощо.
Не маєш ресурсів - не маєш шансів достукатися до суспільства.
Реальність прикра та вона наразі така, яка є.
Тож для деяких кандидатів в кандидати є ще достатньо часу, щоб це оцінити і осмислити. А тоді можливо і тактика політичної діяльності може бути іншою.
Можливо хтось ще, як Ліза Богуцька завершить "президентську кампанію", і перейде до інших форм політичної активності.
Можливо хтось здасться взагалі.
Можливо хтось перейде до кооперації, і стане спроможний для альянсів заради спільної перемоги.
Час покаже. Цього разу президентська кампанія почалася раніше за попередні. І в неї вже вмонтовано набагато більше бажаючих.
Та як я вже писав раніше - бажання замало.
P.S. З тими, хто продовжує наважуватися брати участь у президентській кампанії, будемо як і раніше зустрічатися щосереди о 12.00 в рамках "Президентського клубу".
Суспільство має право на усвідомлений вибір!
- Тренди корпоративної міграції у 2025 році: чому підприємці обирають Кіпр, ОАЕ та Естонію Дарина Халатьян 13:10
- Кримінальна відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання дитини Леся Дубчак 12:49
- Без компромісів: яка методика стала золотим стандартом омолодження обличчя у світі? Дмитро Березовський 12:19
- Лідер (без) інструкції: як керувати командами в епоху ШІ, поколінь зумерів та Alpha Аліна Первушина вчора о 17:56
- Час життєстійкості: як зберегти себе у світі, що змінюється? Галина Скіпальська вчора о 16:23
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду Костянтин Рибачковський 02.07.2025 23:43
- Вновь о Гегелевской диалектике и искусственном интеллекте Вільям Задорський 02.07.2025 19:21
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік Анжела Василевська 02.07.2025 19:07
- НеБезМежне право Сергій Чаплян 01.07.2025 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова 01.07.2025 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко 01.07.2025 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка 01.07.2025 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок 01.07.2025 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель 01.07.2025 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко 30.06.2025 17:15
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 600
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 266
- Чи законно колишніх засуджених повторно ставити на військовий облік 199
- Угода з прокурором про визнання винуватості: жодних гарантій без рішення суду 138
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики 101
-
Фрукти та овочі покращують якість сну на 16%, кажуть науковці: деталі
Життя 17954
-
Росія запустила завод з виробництва патронів для автоматів Калашнікова у Венесуелі
Бізнес 16018
-
Чому small talk більше не про погоду – і як навчитися бути ввічливим, а не нав’язливим
Життя 12049
-
Що буде з Україною без зброї США. Три сценарії та нова роль Європи
11582
-
"Ніде в Україні не бачив таких цифр". У Києві виявили рекордну кількість перевантажених фур
Бізнес 7718