UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
16.04.2014 16:04

Влада Януковича не збиралася гасити заборгованість перед книговидавцям

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Держказначейство запевняє, що як тільки Державний комітет телебачення і радіомовлення України (як головний розпорядник бюджетних коштів) надасть їм необхідні документи (бюджетні фінансові зобов’язання) і в держказні будуть гроші, то вони погасять минулоріч

Держказначейство запевняє, що як тільки Державний комітет телебачення і радіомовлення України (як головний розпорядник бюджетних коштів) надасть їм необхідні документи (бюджетні фінансові зобов’язання) і в держказні будуть гроші, то вони погасять минулорічну заборгованість перед книговидавцями у сумі 21,5 млн. грн.

 

Наразі, до Держказначейства не надходили документи для реєстрації бюджетних зобов’язань щодо погашення заборгованості перед видавництвами-виконавцями державної програми «Українська книга.

 

Хочу розчарувати видавців - Комітет не зареєстрував борг в офіційному порядку. Тобто,  швидше за все, попередні чиновники навіть не збиралися його платити. Тому я звернувся до Комітету з вимогою терміново прийняти рішення щодо погашення бюджетних фінансових зобов’язань, які залишилися непогашеними на кінець минулого бюджетного періоду перед видавцями. Адже без відповідного рішення Комітету Держказначейство не може зробити виплати.

 

Нагадаю, до мене надійшло звернення Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, які вкрай стурбовані невиконанням Державною казначейною службою України розрахунків з видавництвами. Держказначейство у 2013 році не перерахувало видавцям-виконавцям жодної копійки за передані державі в рамках державної програми «Українська книга» видрукувані видання. Борг держави перед видавцями за виконання державної програми складає 21,5 млн. грн.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]