Патріотичне серце Шарікова
Якщо б політична кар'єра Шарікова не була зухвало та безцеремонно зупинена професором Преображенським, то я більш ніж впевнений, що він би став спікером провладної партії. Адже для цього в нього було все. Пиха, безпринципність, коротка пам'ять, ненависть д
Черговийфестиваль демонстрації людської пихи та любові до ближнього, під назвою «місцеві вибори» закінчився. Із сьогоднішнього дня можнане прикидатись і говорити «електорат» замість «друзі», та й про обіцянки також можна забути, адже одна справа, коли ти щось обіцяєш«друзям», а інша –коли безформномута не одухотвореному «електорату».
Хоча, ні, в деяких нещасливих містах буде і другий тур. Ну що ж, порадіємо за наших співгромадян,які ще трохи часу зможутькупатись в любові кандидата. Порадіймо за них.
Місцеві вибори2015 року почались не в серпні, як дехто думає. Справжнім їх початком слідвважати довибори до Верховної Ради України у 205-му виборчому окрузі. Саме тодіфінансово-економічні групи із благословення Банкової продемонстрували, що їмначхати на Закон та будь-які правила. Підкуп, адмінтиск, продаж голосів, «каруселі»під час голосування, - все це стало візитною карткою виборчої системи України.І треба сказати, що ці вибори не підкачали. Зрив виборів у Маріуполі,Лисичанську та інших містах став відповіддю на питання чи є ефективною українськавлада в захисті базового права українців на волевиявлення.
Із пояснень,чому влада виявилась на стільки неефективною, ми не почули жодного речення, якеб було більш змістовним, аніж славнозвісна заява Шарікова: «Абир, абир, абирвалг!». Раніше був винен Путін таРосійська Федерація, потім були винні «цинічні бендери» та радикальнінаціоналісти, тепер - «Опозиційни блок».
Я далеко несимпатик цього політичного проекту, як і всіх інших, але давайте подивимосьправді в очі. Вибори проходили згідно виборчого Закону, який прийнятий вже цимкоаліційно-демократичним складом Парламенту. Соболєви, Лєщєнки та Луценкикричали нам з трибун, що цей закон відповідає останнім демократичним проєвропейськимпрактикам. Кажете, погана ЦВК? Допускаю, але її персональний склад формує Верховна Рада України за поданнямПрезидента. Що заважало нашим вишиватникам зняти з посади Охендовського? Щозаважало затвердити новий склад ЦВК? Нічого. Замість цього наш Гарант нагородивочільника ЦВК орденом Ярослава Мудрого. І орден цей був в цілому заслужений,адже адміністративний тиск та протягування «правильних» кандидатів були і напозачергових виборах до Верховної Ради України 2014 року. Але чомусь моралістита поборники правди посоромились тоді про це говорити. Ну як же, «новіобличчя», «демократичний поступ».
Одніпосоромились, а інші проковтнули. Пішли на компроміс із совістю, а теперздивовані, що «шарікови» опинились в рай-, міськ- та облрадах. Особисто моядумка, так нам усім і треба! Ще влітку влада показала, що вона не тільки нездатна організувати чесні вибори, вона зробить все, щоб «свою ваду в чеснотуобернути».
Поки що незрозуміло, хто ж, так би мовити, переміг на цих виборах, але зрозуміло одне -влада програла. Вона більше не сприймається населенням, як ефективний механізмуправління державою. Вибори, як механізм змін та покращення, знівельований.
Коли людиперестають ходити на вибори, це не значить, що їм все рівно на свою долю,просто вони починають усвідомлювати, що цей механізм обрання влади єнеефективним, а єдиним шляхом не допустити шарікових до влади – це зробитинасильницьку та болючу операцію, де питання крові - це вже не питання, анеобхідність.
- Дніпровська міська рада передала в оренду частину землі лісового фонду під забудову Павло Васильєв 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв вчора о 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак вчора о 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева вчора о 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська вчора о 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва вчора о 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко вчора о 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Як соцмережі змінюють бізнес Ірина Кононенко 19.02.2025 14:13
- Тримати зв’язок: як підтримати людей на тимчасово окупованій території 207
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 206
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 198
- Ініціативи для підтримки дівчат та жінок в Україні 2025 року 72
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 69
-
Польща розробила два сценарії для мігрантів з України на випадок закінчення війни
Бізнес 4145
-
Насправді про зраду США зможуть свідчити два конкретних рішення. Ось що має зробити Трамп
Думка 3288
-
Ексглава Укрспецекспорту відмивав гроші через Францію: НАБУ оголосило підозру
Бізнес 2795
-
Латвія закупила в Росії зброю майже на 800 000 євро. Це рекорд
Бізнес 2232
-
"Рахувати кожну копійку". Гетманцев закликав до жорсткої фінансової політики в Україні
Фінанси 1976