Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
12.08.2014 18:53

Прокурор і 37 хрущівок

Адвокат, правозахисник

Генеральний прокурор України В. Ярема особисто поручився перед Президентом України за О.Бачуна при його призначенні. Також повідомив, що всі звинувачення на адресу Бачуна надумані, і той все спростував в судах


Генеральнийпрокурор України В. Ярема особисто поручився перед Президентом України заО.Бачуна при його призначенні. Також повідомив, що всі звинувачення на адресуБачуна надумані, і той все спростував в судах. 

Цю інформаціюГенпрокурор виклав в інтерв'ю Українській правді, і вона виявилася брехнею. Рішень щодовідновлення репутації колишнього одіозного судді О.Бачуна не існує, ПрезидентаУкраїни обдурили.

Мною булинаправлені запити про доступ до публічної інформації з проханням надати копіїрішень судів, про які Генпрокурор повідомив Президенту України. АдміністраціяПрезидента і Генеральна прокуратура України повідомили, що таких рішень немає.Сам О.Бачун на запит зволів не відповісти, з чого можна зробити остаточнийвисновок про те, що їх не існує, навряд чи хтось стане ховати вердикти, яківідбілюють заплямовану репутацію.

Свого часу в ЗМІбула поширена інформація про неспівставні з офіційними доходами витрати суддіО.Бачуна, дорогі покупки, десятки чартернихперельотів, а також про сумнівні судові рішення його авторства, в кінцевому результаті він бувзвільнений за порушення присяги судді.

Цікаво, що в 2013році, тобто вже після звільнення з посади судді за порушення присяги, О.Бачунне мав ніяких доходів, його заробіток за минулий рік склав 0 гривень. Цевипливає з декларації Олега Володимировича, розміщеної на сайті ГПУ.Члени його сім'ї також не мали трудових доходів, однак, в розділі декларації«призи, подарунки, інші виграші» значиться сума майже 6 млн.грн.

Інакше чимказковим везінням це не пояснити, втім, як і призначення особи, звільненої запорушення присяги судді, на посаду заступника Генерального прокурора України.

Також звертає насебе увагу той факт, що згідно з декларацією у володінні членів сім'їзаступника генпрокурора знаходиться житловий будинок площею 1165 м.кв. Уявитисобі розміри такого житла досить складно, якщо міряти однокімнатними хрущівками,то вийде 37 штук. Щоб зорієнтуватися знайшла в мережі приклад будинку, площею вакурат 1165 кв.м, от як це виглядає - ФОТО БУДИНКУ.

З біографії ОлегаВолодимировича вбачається, що вся його трудова діяльність пов'язана виключно зроботою в прокуратурі та суді. Досить розкішне житло для людини, яка згідно з офіційною біографією все життя працювала на державу, за умови, щотільки за зарплату.

А ви кажете люстрація ...
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи