Чи доцільне перепрофілювання Ладижинського будинку-інтернату?
Перепрофілювання Ладижинського будинку-інтернату IV профілю недоцільне та матиме негативні наслідки для психо-емоційного стану дітей.
ПерепрофілюванняЛадижинського будинку-інтернату IV профілю недоцільне та матиме негативнінаслідки для психо-емоційного стану дітей.
Депутати Вінницькоїобласної ради, представники профільних департаментів спільно з волонтерамививчають діяльність керівництва та закладу. Після виїзного засідання членамробочої групи вдалось окреслити ряд проблем, які існують у будинку-інтернаті тапотребують термінового вирішення. Завдяки тому, що до складу комісії входилипредставники громадськості, відповідних департаментів та депутатського корпусу,робочій групі вдалось дослідити різні напрямки функціонування закладу. Великаувага була приділена питанням архітектурної доступності, адже більшістьвихованців не можуть самостійно пересуватись.
Перевірка тавивчення роботи закладу було ініційовано після звернення уповноваженогопрезидента України з прав дитини Миколи Кулеби до Вінницької ОДА про проведеннярозслідування щодо повідомлень активістів про розкрадання харчів уЛадижинському будинку-інтернаті.
Заклад длярозумово відсталих дітей планували перепрофілювати у психоневрологічнийінтернат, залишивши у ньому тільки дорослих вихованців. Дітей віком до 18років, а таких 37, мали на меті перевести до Стрижавського будинку-інтернату.Питання перепрофілювання та переведення дітей до іншого закладу викликалоневдоволення волонтерів, які впродовж тривалого часу опікувались дітьми. В своючергу ми спільно з членами Міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» в ходічергової сесії підняли питання необхідності проведення виїзного засідання набазі закладу.
Після візиту доЛадижинського будинку-інтернату нам не вдалось побачити ефективної роботикерівника. Також існують проблеми зі системою звітності, особливо гостро -використання коштів та отриманої допомоги від волонтерів. Після спілкування здиректором закладу залишилось занадто багато питань.
Звичайно в ходіперевірки велику увагу приділили спілкуванню з підопічними закладу таперсоналом. Ключовим моментом для кожного члена комісії є бажання дітей, аджевони перебувають у Ладижинському будинку інтернаті майже все життя.
Завдяки роботіволонтерів умови перебування дітей у першому корпусі відповідають більшостієвропейських стандартів, чого не можна сказати про два інші корпуси. У данійситуації ми побачили, що волонтери вкотре перейняли на себе функції держави.Наразі важливо створити механізм виділення коштів з бюджету на покращення умовперебування дітей у другому та третьому корпусах.
Також не можназабувати про персонал, який відповідально ставиться до своєї роботи. Людиповинні отримувати гідну заробітну плату за свою важку працю. Адже не дивлячисьна низький рівень оплати праці та відсутність чіткої та головне справедливоїсистеми преміювання, санітарки виконують свою роботу.
Після перевіркизакладу залишилось дуже багато питань, які потребують вирішення. Нині миповинні створити максимально комфортні умови для проживання дітей убудинку-інтернаті та гідні умови праці персоналу.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393