Досвід Житомира фіксую та узагальнюю з молоддю світу в документи ООН
Приймаю участь у конференції ООН з питань клімату - COY і COP 25.
Німецька організація Plant for Planet в партнерстві з Канадською інституціЄ BC Council for International Cooperation запросили мене як ініціаторку еко-рішень на місцевих рівнях в Україні екологічних проектів.
Всесвітня конференція рівня гостей Грети Тунберг, Арнольда Шварценеггера, Емануеля Макрона, Біла Гейца, засновників Амазон та Алібаба та багатьох інших впливових цього світу, повинна була цього разу відбутися в Чилі, в Сантьяго. Але я поширювала інформацію, що в Чилі розпочалися протести. Тому конференція була перенесена в Мадрид.
Я навіть не могла уявити, що візьму участь в конференції ООН зі зміни клімату. Але ось я тут. Кожної секунди, коли я думаю про це, я відчуваю, що стаю кращою. І, як завжди, я хочу поділитися своїми емоціями.
Молодіжна конференція тривала з 29 по 1 грудня в студентському «містечку» Мадриду — UPM (Polytechnic University of Madrid, one of 19 faculties in the UPM). Молодіжна конференція з питань зміни клімату запросила молодих людей з усіх куточків світу, які обговорили проблеми зміни клімату і важливість залучення молодіжних організацій в процес прийняття рішень.
![Досвід Житомира фіксую та узагальнюю з молоддю світу в документи ООН](/public/images/users/8ea133883b0589ff5633b95c4f2599e2/2019/12/02/20191202133827-9696.jpg)
На конференції (COP) з 2 грудня ми будемо ділитися своїми знаннями, пристрастями і представляти реальні діючі проекти. Я щодня працюю в різних групах з представниками з різних країн, наприклад, з Італії, Великої Британії, США , Китаю, Перу, Індії, Болгарії, і звісно з усіма іншими представниками.
Молоді давно прийшов час звернути увагу на цю проблему. Майбутнє знаходиться в руках тих, хто потім вже може ще більше страждати від наслідків своїх дій. Саме тому основною цільовою аудиторією є молодіжні організації, які працюватимуть на попередження наслідків засмічення, затоплення, викидів....
«Я думаю, що на молодіжному заході я була тут тільки одна представниця від України. Представляла свій проект рішення та план дій по проекту рішення та план дій по зменшенню використання пластику з Наталією Клебанською і зіро-вейст-лайфстайл. Також говоритла про звернення, яке розглядала комісія Житомирської Міської Ради та представники Верховної Ради — Юрій Воскобойник та Олександра Разумей по створенню банків їжі спільно з ритейлом.
![Досвід Житомира фіксую та узагальнюю з молоддю світу в документи ООН](/public/images/users/8ea133883b0589ff5633b95c4f2599e2/2019/12/02/20191202133830-6665.jpg)
Далі я планую разом з Українською асоціацією студентів - UAS та Громадською організацією "Ліга інтернів» висловити позицію української молоді щодо питань збереження територій життя вже в лютому цього року. Я хочу внести свою частку у збереження територій, у світ, в якому ми живемо, я щаслива, що організатори вважають запропоновані Центром суспільних комунікацій бачення цінними та цікавими.»
Нами були обговорені наступні теми: Кліматична віза, залучення соціальних мереж для активації Цілей сталого розвитку, про свідомість, спосіб життя і зміну клімату, освіту дітей, життя «Без пластика», переробку відходів.
Далі я говорила про те, що ЗМІ та соціальні мережі можуть робити дії національного рівні та змін свідомості. Чи будуть медіа еко-свідомі та піднімати тему голосніше, залежить від еко-молоді, політиків, громадських організацій та від усіх нас.
ЗМІ та еко-ГО мають розповідати реальні успішні еко- історії та використовувати рольові моделі, що є це дуже ефективними методами.
Розповідати про реальні ситуації, наводити приклади, показувати, що це не важко жити в стилі нуль відходів, а навпаки, що це звільняє наш простір, без лишніх речей і дихати легше.
Також важлива співпраця з суперзірками, що мають неабиякий вплив на свою аудиторію.
Я навіть розписала «піраміду» створення еко-руху. Екоініціаторами будьякого еко проекту можуть бути окремі особи або кілька громадських організацій. Потім можна залучити інші громадські та молодіжні організації. Вони матимуть спільний документ про те, що вони співпрацюють разом, і вони будуть ініціювати проведення публічного заходу з політиками, місцевими та національними органами влади, з будь-якими іншими громадськими організаціями, університетами і т.д., задля того аби поліпшити ситуацію в країні щодо зміни клімату, визначити NDC, імплементувати документи COP тощо.
![Досвід Житомира фіксую та узагальнюю з молоддю світу в документи ООН](/public/images/users/8ea133883b0589ff5633b95c4f2599e2/2019/12/02/20191202133829-1539.jpg)
Влада може бути гарантією того, що ця тема буде висвітлена, а ГО можуть бути гарантією того, що вони запропонують важливу та релевантну інформацію, як-от спілкування з людьми та фактично з професорами, співпраця з експертами, спеціалістами та молодіжними організаціями, які можуть скласти документи про план дій, запропонувати та проаналізувати різні міжнародні рухи та документи, а також фактично працювати з документами ООН, грантами тощо.
Зрештою, нам потрібно мати ефективний закон у цій темі реальні екологічні дії, тренінги, форуми, круглі столи про реальні речі.
Найнижчі практичні заходи повинні бути специфічним для різних груп: дітей у школі, батьків, студентів, дорослих. Для кожної групи повинна відбутися конкретна подія( гра, колаж, марафон, круглий стіл, зустрічі в дворах, еко-ярмарки, еко-зустрічі з прикладним матеріалом).
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411