Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
25.05.2015 11:10

Система внутрішнього навчання в Укрпошті є потужним інструментом

Колишній в.о директора ДП "Одеський морський торговельний порт"

Серед пріоритетних завдань, які ставить перед собою Укрпошта - навчання персоналу, адже ми розуміємо важливість підвищення кваліфікації працівників підприємства для їхньої адаптації до нових технологій, поліпшення навичок роботи з фізичними і корпоративни

Серед пріоритетних завдань, якіставить перед собою Укрпошта -  навчанняперсоналу, адже ми розуміємо важливість підвищеннякваліфікації працівників підприємства для їхньої адаптації до нових технологій,поліпшення навичок роботи з фізичними і корпоративними клієнтами, а також дляуспішного впровадження нових послуг і сервісів.

Система внутрішнього навчання вУкрпошті є потужним інструментом підвищення якості обслуговування споживачів.Ми не лише реагуємо на скарги клієнтів, виправляючи недоліки у роботі, а йвідповідно вдосконалюємо навчальні курси, аби слухачі отримували найактуальнішізнання і навички.

Стимулюючи безперервне навчанняі підвищення кваліфікації працівників на всіх рівнях, ми інвестуємо в майбутніуспіхи Укрпошти на ринку поштових послуг.

Так, у І кварталі цього рокупідготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації пройшли 6 137 працівниківпідприємства. Серед них: 2 934 технічні службовці та робітники; 124 фахівці;224 професіонали; 2 855 керівників різних рівнів. Підготовлено,перепідготовлено та навчено іншим професіям на робочих місцях з числаоператорів поштового зв’язку, сортувальників, листонош – 661 працівник. За результатамирозгляду на засіданнях кваліфікаційних комісій у дирекціях присвоєнокваліфікацію або підвищено кваліфікацію 2 672 працівникам робітничих таінженерних професій.

З метою забезпеченняцентралізованого навчання на робочих місцях великої кількості працівниківУкрпошти й оперативного розповсюдження актуальної інформації та навчальнихматеріалів за допомогою сучасних технологій, фахівці Укрпошти організовуютьдистанційне навчання для своїх колег. Так, у І кварталі 2015 р. за базовимидистанційними курсами (а це – «Діалог з клієнтом», «Продажі в сучасних умовах»,«Короткий огляд послуг», «Фінансові послуги»), а також за курсами «Навчання зпитань охорони праці», «Кур’єрська доставка», «Технологія ефективного продажупослуг та товарів», «Продаємо та обслуговуємо професійно» пройшли підвищеннякваліфікації працівники філіалів, задіяні у процесі надання послуг: начальникита заступники начальників ВПЗ, оператори поштового зв’язку (загалом 531 особа).Зокрема, за дистанційним курсом «Навчання з питань охорони праці» пройшлинавчання 69 посадових осіб; за базовими дистанційними курсами пройшли навчання95 нових працівників, прийнятих на посади операторів і листонош, з нимипроведено 331 людино-захід.

Засобами Microsoft Lyncупродовж зазначеного періоду проведено 4 вебінари, з яких 2 вебінари – на тему«Надання додаткового сервісу «Кур’єрська доставка», «Зміни до Податковогокодексу та інших законодавчих актів», «Комунікаційна політика підприємства». Увебінарах взяли участь 96 працівників: начальники дільниць «Кур’єрськадоставка» та оператори, які надають цю послугу, бухгалтери та спеціалісти змаркетингу.

Тренери дирекцій провели 732тренінгових заходи, в яких взяли участь працівники ВПЗ. Серед заходів найбільшпоширені – Дні якості з елементами тренінгу за темами: «Культура обслуговуванняспоживачів поштових послуг та якість надання послуг», «Переказ коштів поштою»,«Виплата пенсій та соціальних допомог», «Пересилання простих поштовихвідправлень та посилок з оголошеною цінністю», «Робота із запереченнями тазверненнями споживачів». Найбільше тренінгових заходів проведено в Житомирській(116 заходів), Запорізькій (87), Тернопільській (80), Полтавській (70)дирекціях. Найменші показники проведення тренінгів мають такі дирекції:Рівненська (2), Київська обласна (4), Волинська (6), Одеська (10),Дніпропетровська (12), Закарпатська (12), Харківська (14).

За квітень 2015 р. у ГНЦ«Зелена Буча» пройшли навчання та підвищення кваліфікації 352 працівники. На ціпотреби підприємство спрямувало 550 тис. грн.

Крім того, відбулися виїзнітренінги для внутрішніх тренерів дирекцій (начальників і заступниківначальників поштамтів, ЦПЗ, ЦОС, ЦВПЗ) у Вінницькій, Волинській, Житомирській,Запорізькій, Київській обласній, Рівненській, Чернігівській дирекціях.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи