Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
06.05.2016 15:56

Допомога учасникам війни у Броварах

Міський голова Броварів

8 та 9 травня українці відзначатимуть День пам’яті й примирення, а також свято Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вже другий рік поспіль в Броварах традиційні святкові заходи пройдуть без салютів та військових парадів, натомість кожен житель мі

8 та 9 травня українці відзначатимуть День пам’яті й примирення, а також свято Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вже другий рік поспіль в Броварах традиційні святкові заходи пройдуть без салютів та військових парадів, натомість кожен житель міста матиме змогу віддати шану героям, що боролися і тим, хто продовжує мужньо відстоювати цілісність кордонів України.

Станом на 2016-й рік у місті проживає 79 учасників бойових бій та 464учасники Великої Вітчизняної Війни, 384 учасники бойових дій в Афганістаніта 630 учасників антитерористичної операції.

Для кожної категорії бюджетом міста передбаченонадання пільг та адресної допомоги. Зокрема, у 2015 році матеріальну допомогу змісцевого бюджету, на загальну суму 794,2 тис. грн., отримали 413 учасниківАТО. А з початку 2016-го року вже 86 мобілізованих військовослужбовців скористалисятакою можливістю. Сума виплат у поточному році становить 118,5 тис. грн. –мобілізованим та 119,9 тис. грн. демобілізованим військовослужбовцям.

В рамках програми «З турботою про кожного» передбаченонадання пільг з оплати житлово-комунальних послуг учасникам антитерористичноїоперації на Сході країни, а також членам їх сімей за рахунок коштів міськогобюджету. Крім того, українські воїни мають змогу отримати кошти на лікування чиоздоровлення, а також можуть безкоштовно отримувати ліки за рецептом лікаря,пересуватися у міському транспорті та відвідувати басейн «Купава». Гарантованоряд оздоровчо-реабілітаційних послуг. Для дітей учасників АТО передбачено безкоштовнехарчування у закладах освіти та оздоровлення.

Варто відзначити, що у Броварах налагоджена дієвапрограма співробітництва міської влади та представників бізнесу. У квітні2015-го року та в лютому 2016-го, за підтримки компанії «Альянс Новобуд», ключівід нових квартир отримали декілька родин воїнів АТО та учасників бойових дій уАфганістані.

Не забуває місто й про потреби ветеранів Другоїсвітової війни. Щороку для учасників війни проходить урочистий концерт, організовуєтьсясвятковий обід та виплачується адресна матеріальна допомога.

Напередодні таких важливих для кожного українця дат,хочеться додати лише одне: бережіть у своєму серці той маленький вогник, щорозгорається безмежним вогнем любові до рідної землі, не забувайте шануватитих, кому ми завдячуємо життям сьогодні. Низький уклін, вам Герої, за вашумужність та відданість

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net