Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
28.05.2015 11:29

Стіна стіні різниця

Журналіст, громадський діяч

Майже рік гучного піару і проект «Стіна» та Європейський вал закінчився нічим. А як же голосно починали! Навіть створили сильну команду для складних часів.

Під час інспекції будівництва проекту «Європейський вал» в Чернігівській області, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд змінив плани і, тепер кордон України охоронятимуть технології, а не «Стіна».

Майже рік гучного піару і проект «Стіна» та Європейський вал закінчився нічим. А як же голосно починали! Навіть створили сильну команду для складних часів.

Хоча результати цього будівництва все ж таки є. За 9 місяців, з 10 вересня 2014 року, Урядом встановлено аж 360 метрів огорожі та підготовлено до установки ще 100 метрів. Залишилося добудувати ще 1 974 кілометри «Стіни». А під час інспектування міжнародного пункту пропуску "Сеньківка" (Чернігівська обл.) прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що на інженерно-технічне облаштування українсько-російського кордону (проект "Стіна") вже витрачено 160 млн грн. 

Проте, плани щодо «Стіни» у Арсенія Петровича чомусь різко змінилися. Тепер на його переконання Україну від російської агресії буде захищати не стіна, а технології. І це називається раціональне використання бюджетних коштів???

Я знаю, хто має повернути ці кошти до Державного бюджету - Арсеній Петрович Яценюк, який без адекватної оцінки і належного проектування почав цей авантюрний проект! Бо через півроку, з таким безвідповідальним ставленням до оброни країни, він знову може змінити свою думку і запропонує охороняти україно-російський кордон по-новому. Правда, перед цим витратить чергові мільйони! Але чи буде кордон "на замку"?
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи