UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
24.09.2013 13:21

Форми протоколу

Управляющий партнер Адвокатского объединения "ГОЛОВАНЬ И ПАРТНЕРЫ"

Надіслав заяву на адресу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" і сподіваюся на оперативну відповідь.


Надіслав заяву на адресу  ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" і сподіваюся на оперативну відповідь.


ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛІГА ЗАКОН»

(ТОВ «ЛІГА ЗАКОН»)

04112, м. Київ, вул. Тимофія Шамрила, буд. 23

 

Заявник: Головань Ігор Володимирович

 

24.09.2013р.

ЗАЯВА

 

ТОВ «ЛІГА ЗАКОН» були розроблені Технічні Стандарти у відповідності з вимогами ДСТУ ISO 9001:2009.

 

Відповідно до п. 7.1. Технічних Стандартів на усіх етапах взаємодії Абонента (потенційного клієнта) з компанією, що видала йому ліцензію на використання систем ЛІГА:ЗАКОН, Абонент має можливість сигналізувати про якість отриманого ним ліцензійного продукту шляхом оформлення Протоколів якості.

 

Технічні Стандарти у п. 7.2. передбачають такі види протоколів якості:

 

Протокол якості № 1 – Протокол фіксації пропозицій, побажань, зауважень щодо можливості використання прав, які надаються ліцензіями, інформаційного наповнення і функціональних можливостей систем ЛІГА:ЗАКОН.

 

Протокол якості № 2 – Протокол фіксації претензії клієнта щодо можливості використання прав, які надаються ліцензіями, інформаційного наповнення, функціональних можливостей і роботи систем ЛІГА:ЗАКОН.

 

Протоколи можуть бути оформлені Абонентом (потенційним клієнтом) в офісі компанії, що видала йому ліцензію, або в офісі ТОВ «ЛІГА ЗАКОН», а також через сайт www.ligazakon.ua – незалежно від того, про яку компанію йде мова.

 

На сайті www.ligazakon.ua знайдення відповідної форми протоколів викликає складнощі. Тому, з метою реалізації пп. 7.1. та 7.2. Технічних Стандартів та ДСТУ ISO 9001:2009, прошу:

 

1. надіслати рекомендованим листом на вказану адресу заявника передбачені Технічними Стандартами форми протоколу № 1 та протоколу № 2 для подальшої взаємодії з питань якості ліцензійного продукту;

 

2. надати інформацію, чи будуть належним чином проаналізовані та проконтрольовані протоколи якості, надіслані заявником поштою безпосередньо до Служби менеджменту якості ТОВ «ЛІГА ЗАКОН».

 

І.В. Головань

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]