Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
21.11.2014 13:54

Діалог з терористами і фінансування окупованої території? – Не дочекає

Народний депутат України VII, VIII скликань

Як заявила спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко, Президент України Петро Порошенко своїм указом про припинення фінансування Донбасу виштовхує з України частину жителів. При цьому вона зазначила, що Росія продовжить допомагати мешканців Донбасу «

Як заявила спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко,Президент України Петро Порошенко своїм указом про припинення фінансуванняДонбасу виштовхує з України частину жителів. При цьому вона зазначила, що Росіяпродовжить допомагати мешканців Донбасу «гуманітарною допомогою».

Вважаю, що подібні заяви виглядають досить абсурдно. М’якокажучи, це просто чергова маячня з боку Росії.

По-перше, про яку «гуманітарну допомогу» йде мова? Продопомогу бойовикам і терористам? Адже очевидно, що до звичайних мешканцівДонбасу ця допомога не доходить. Інакше як пояснити протести голодних людейпроти керівництва самопроголошених республік?

На думку російської чиновниці, рішення президента України є«жорстоким і нелюдським».

Насправді ж, нелюдським є рішення Путіна, який розв’язавшивійну, приносить в жертву добробут і життя свого ж народу, намагаючисьвгамувати власні імперські апетити.

Однак скільки б Росія не спекулювала на темі, що Українаприпиняє фінансування окупованих територій, наша держава продовжує постачатитуди  газ і електроенергію, навіть незважаючи на відсутність оплати за спожиті ресурси.

І саме Україна, на відміну від Росії, дійсно робить якісьреальні кроки, щоб уникнути справжньої гуманітарної катастрофи в регіоні.

Дуже прикро, що обмануті солодкими обіцянками про кращежиття, мешканці Донбасу опинилися у глухому куті. Очевидно, що Росія хочевлаштувати на цих територіях  другу нікимне визнану Осетію чи Придністров'я.

Однак скільки б Росія не брязкала зброєю біля кордонівУкраїни, активізація бойовиків і нагнітання паніки довкола можливого прориву єелементом шантажу з боку Кремля.

Це спосіб, яким Росія намагається змусити Україну, по-перше,почати переговори з терористами, по-друге, відновити фінансування Донбасу.

Однак Україна не вестиме з російськими найманцями жоднихпереговорів! Крім того, до тих пір, поки окупована територія будеконтролюватися всілякими пройдисвітами, держава не буде фінансувати терористів і самозванців!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи