Програмно-бюджетна Львівська аномалія
Україна ще, принаймні, має хоч сяке-таке законодавство. Звісно, це не Швейцарія, чи Норвегія, чи Австралія, де законослухняність та виконавська дисципліна майже взірцеві. Щоправда, і не Сомалі, тому хоч сяк-так, але дотримуватись законів потрібно.
Україна ще, принаймні, має хоч сяке-такезаконодавство. Звісно, це не Швейцарія, чи Норвегія, чи Австралія, дезаконослухняність та виконавська дисципліна майже взірцеві. Щоправда, і неСомалі, тому хоч сяк-так, але дотримуватись законів потрібно. Але ж не можнавже цілковито так нагло ігнорувати все і вся, особливо, як це робить влада намісцях. Конкретно ж це стосуєтьсястратегічних програмових документів, зокрема програми економічного тасоціального розвитку Львівської області на 2012 рік.
Найвищим законодавчим актом в Україні єКонституція. До речі, єдиними і обов’язковим для всіх в нашій державі.Відповідно до Основного закону Кабінет Міністрів України (КМУ) розробляє проектзакону про Державний бюджет України і забезпечує виконання затвердженого ВерховноюРадою Державного бюджету. Та перед тим як розробляти сам бюджет, ще однимЗаконом України, а саме «Про державне прогнозування та розроблення програмекономічного і соціального розвитку України» за № 1602-III від 23 березня 2000року, все те ж КМУ має розробити (що також передбачено Конституцією) прогнозекономічного і соціального розвитку України на середньостроковий період.Розробляється такий прогноз на п’ять років. Крім того, розробляється прогноз накороткостроковий період, тобто один рік. Прогнози є підставою для розробки Державної програми економічного ісоціального розвитку України на короткостроковий період. Програма розробляєтьсящороку взаємоузгоджено з проектом Державного бюджету на відповідний рік і подаєтьсядля затвердження до Верховної Ради одночасно з проектом Державного бюджету.Коротко кажучи, схема така: прогноз – програма – бюджет. Все просто, як білийдень чи український борщ.
За подібною схемою, відповідно до Конституціїта названого закону, органи виконавчої влади, до прикладу, Львівської обласноїдержавної адміністрації, мають розробляти свої програмові документи. Якщо бутибільш конкретним, то це - середньостроковий прогноз на п’ять років,короткострокова програма на один рік взаємоузгоджено з якою розробляєтьсябюджет області.
Відповідно до Бюджетного кодексу Українипроект рішення про місцевий бюджет перед його розглядом на сесії відповідноїмісцевої ради схвалює місцева державна адміністрація. Разом з проектом рішенняподається пояснювальна записка, яка має містити інформацію просоціально-економічний стан відповідної адміністративно-територіальної одиниці іпрогноз її розвитку на наступний бюджетний період, які покладено в основупроекту місцевого бюджету.
Ось тут і виникає надто багато запитань. Якимчином, на підставі чого і з якого пальця з’явився бюджет Львівської області на2012 рік, якщо для його розробки немає ні прогнозу на п’ять років, ані незатверджено відповідної програми.
Очевидно для чиновників Львівщини є більшприйнятною докорінно інша схема, ніж це передбачено чинним українськимзаконодавством, а саме спочатку бюджет як-небудь, а потім – «то ся зробит». Алеж закон, що визначає правові, економічні та організаційні засади формуванняцілісної системи прогнозних і програмних документів економічного і соціальногорозвитку адміністративно-територіальних одиниць діє вже понад десятьроків!!!
Цікаво, що всі кивають на Київ, мовляв, засілитам донецькі й «працювати» не дають. Але ж на Львівщині донецьких немає! То жвиходить, що на місцях бардак не менший, а може й більший. Ще можна зрозуміти,якщо чиновник молодий, тільки після навчального закладу прийшов у місцевуадміністрацію і не знає в достатньому обсязі законодавства, що окреслює питанняскладання програм та бюджетів. Але як це можна співставити з посадовою особою,що протирає штанці, бігаючи з одного державного кабінету в інший вже років такз п’ятнадцять.
Взагалі вся ця програмно-бюджетна Львівськааномалія дуже нагадує ситуацію, коли будівельники спочатку «на око» збудувалибудинок, а потім починають розробляти проект. То ж і не дивно, що така будівля,збудована горе-будівельниками, може довго не простояти. Можливо саме тому, що дехтобезвідповідально ставиться до своїх обов’язків, простий люд, важко гарує, живебідно, а ті, що «працюють» в просторих кабінетах, відверто жирують.
Крім того, обласна програма економічного тасоціального розвитку Львівської області на 2012 рік, м’яко кажучи, не зовсімчітко структурно відповідає вимогам законодавства і ще більш туманно зазначаєкуди Львівська область все ж таки рухається, та й з цифрами далеко не всегаразд. Але це вже зовсім інша історія.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386