Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
31.05.2014 09:23

Нікчемний бюлетень – нікчемне право

Очевидно «нікчемне право» – є основою сучасного державного управління.

141469_700.jpg

Коли у підприємця-платника примусово знімають податковийкредит, він відчуває потенційні втрати для свого бізнесу.

Коли у виборця віднімають право на вільний вибір – він можепро це не дізнатись.

Коли у кандидата в депутати відбирають право балотуватись –він іде до суду.

Коли суд відновлює право кандидата, а комісія рішення суд невиконує – то є злочин.

Коли про це говорять в голос – ЗМІ мовчать, бо є політичнанедоцільність.

Коли це все бачить народ, а особливо молодь, поняття «правовадержава» для нас - нікчемне.

 

Ми маємо відчуття патріотизму. Ми любимо свою державу. Мипрагнемо змінювати життя народу на краще. Для цього ми згуртувались і почали діятиразом з політичною партією, яка не заплямувала себе в «боях за місця», не є політичним«проектом бізнесу», а є патріотично налаштованою спільнотою. Ми приймали участьу виборах до Київради для того, щоб свої прагнення реалізовувати в політичному життікраїни. І хто знав, що професійні юристи знову зустрінуться з «нікчемою»,тільки в новому її прояві. Очевидно «нікчемне право» – є основою сучасногодержавного управління.

Детально про:

Патріотична партія України висунула свій список кандидатів на виборах до Київради. Київська міська виборча комісія 01 травня підтвердилаповноту та правомочність всіх поданих документів, винесла відповідну постановуі видала ВСІМ кандидатам посвідчення. І ось, випадково, 19 травня представникипартії дізнаються про виключення другого номеру із списку партії. В комісії розуміютьсвою помилку, але замість її виправлення вирішують пограти «правом» чи «ПРАВОМСИЛИ»,  здивовано повідомляють, щоначебто були якісь порушення у другого номера і ВИГОТОВЛЮЮТЬ, на місці, 19травня нову постанову, лише номер новий взяти нема де, тому залишають старий,тільки ставлять /1 (старий трюк бюрократів та корупціонерів).    

Звичайно адміністративний суд «дружить з головою»  і вказує Комісії - НЕ ГРАЙ ПРОТИ ПРАВДИ!

І постановляє:ВІДНОВИТИ КАНДИДАТА, НЕЗАКОННУ ПОСТАНОВУ СКАСУВАТИ, БЮЛЕТЕНІПЕРЕДРУКУВАТИ!  

І все б було добре, але УДАРно працюючи, Комісія і непланувала відновлювати право, а навіщо? СИЛА Є, а значить СВОЯ ПРАВДА.

І ось 25 травня, у свій день народження, кандидат підномером два у списку до Київради від Патріотичної партії України себе небачить. В одній руці рішення суду, яке набуло законної сили, а в іншій бюлетень, мовою права, «НІКЧЕМНИЙ».

І заяви до прокуратури та МВС подано, і до ЗМІ інформація одразупередана, АЛЕ…

Знову ПРАВО підміняє ПОЛІТИЧНА ДОЦІЛЬНІСТЬ. ЗМІ мовчать, «бознову є установка, що ВИБОРИ законні».

І суть не в тому, щоПатріотична партія України лише починає діяти, і її голос, поки що не такий моцний. Суть в ПРАВДІ, а ЖИТИ ПО-НОВОМУ – це значить, що ПРАВДА У КОЖНОГОСВОЯ.

П.с.

Для того хто сумнівався.

 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи