Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
28.03.2014 10:47

Година без світла заради майбутнього

Депутат Київської міської ради

Партія Зелених України закликає усіх українців приєднатися до акції «Година Землі», започаткованої Всесвітнім фондом природи, і вимкнути світло та електричні прилади на одну годину 29 березня з 20.30 до 21.30.

Година Землі – це захід, покликаний привернути увагу суспільства, урядів усіх країн світу та бізнес-структур до необхідності спільних дій задля протидії кліматичним змінам. Приєднатись до ініціативи Всесвітнього фонду природи дуже легко – вимкнути світло та електричні прибори всього на одну годину – у суботу, 29 березня, з 20.30 до 21.30. Цей крок простий для кожного, хто хоче зробити свій внесок у збереження планети Земля. Необхідність протидії кліматичним змінам та привернення уваги до проблем довкілля в Україні і Києві зокрема набуває щороку більшої гостроти. Адже наразі у столиці нашої держави щороку збільшуються викиди шкідливих речовин у повітря на 6%, а викиди вуглекислого газу (СО2) – на 7%. Окремим джерелом забруднення грунту, повітря та води є побутове сміття, яке у нас просто складується на полігонах. У Києві переробляється лише лише 5% твердих побутових відходів. Для прикладу, у Варшаві переробляється 62% сміття, а у Празі – 81%. Між тим, частка вторинних ресурсів у побутових відходах складає понад 50%. Переробка 1 т паперу дозволить зберегти 17 дерев, а під час переробки паперу витрачається майже вдвічі менше енергії, ніж при його виготовленні. Саме тому питання захисту довкілля є для нас надзвичайно актуальними. Тому закликаю кожного українця взяти участь в акції «Година Землі» і в суботу всього лиш на одну годину вимкнути електрику. Так само кожен з нас може щодня протидіяти змінам клімату й дбати про збереження довкілля на побутовому рівні, якщо буде використовувати енергозберігаючі лампочки, не витрачати даремно воду, здавати старі газети на переробку, а не викидати їх у смітник, без потреби не вмикати світло у денний час. Це ті дрібниці, з яких і складається турбота про довкілля та про Землю. Кожен може щодня робити свій внесок у збереження планети. Це відповідальність кожного з нас перед самим собою і перед майбутніми поколіннями. Вперше Година Землі була проведена в австралійському місті Сіднеї у 2007 році. Через рік до акції долучилися понад 100 млн. людей у 35 країнах світу. У 2009 році до Години Землі приєдналася й Україна. 2013 року у заході взяли участь 7 тис. міст зі 152 країн світу, в тому числі 40 українських населених пунктів. Майбутнє нашої планети – в наших руках! Долучившись до акції «Година Землі» та вимкнувши світло й електроприлади у суботу, 29 березня, з 20.30 до 21.30, кожен з нас зробить свій вагомий внесок у збереження планети.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]