Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
22.10.2018 17:11

За день до підвищення ціни на газ прийнято Кодекс про банкрутство

Експерт з питань соціальної політики

Кодекс про банкрутство (в тому числі фізичних осіб) відмінив мораторій на вилучення у громадян квартир за борги!

Друзі, не випадково за день до підвищення Порошенко-Гройсманом ціни на газ для населення на 23,5% було прийнято Кодекс про банкрутство (в тому числі фізичних осіб), який відмінив мораторій на вилучення у громадян квартир за борги!

Актуально Костянтин Матвієнко: Власне помешкання перетворюється на пастку, яка незалежно від бажання власника, невідворотним самопливом зробить його банкрутом.

Отже: нехай у вас є квартира, хоч би і у "хрущівці". Її утримання обходиться дедалі дорожче, бо зростає вартість водопостачання, опалення, електроенергії, газу, вивезення сміття та обслуговування прибудинкової території. І це на ваше щастя у вашому будинку немає ні ліфта, ні конс'єржа.

Одночасно зростає ціна проїзду в міському транспорті, вартість ліків і харчів. Ваша індексована пенсія, або зарплатня, не встигає за темпами здорожчання життя. Субсидія "від Гройсмана з Ревою" не покриває усіх видатків.

Певний час ви тримаєтеся на заощадженнях "на чорний день", однак настає момент, коли ви - банкрут. (Парламент позавчора ухвалив кодекс банкрутства в тому числі фізичної особи. Саме напередодні затвердження урядом постанови про підвищення ціни на газ). Ваше особисте майно, перед усім квартира, йде з молотка. Woo a la - ви безпритульний - бомж.

Спочатку це стане масовим явищем у кварталах хрущівської забудови. Чим менше громадян там будуть спроможними оплачувати утримання житла, тим дорожчим воно буде. Райони глибокого соціального депресняка - алкоголізм, наркоманія, бандитизм, хвороби і самогубства, голод - такою є реальна перспектива для цілих житлових масивів. Єдиними закладами, що там ще недовго процвітатимуть, залишаться гральні салони та ломбарди. Серед українських міст лідером пошесті злиднів стане столиця. Тут найвищі споживчі ціни, тут системно душать малий і середній бізнес, знищуючи робочі місця, тут ще залишається "смачною" нерухомість, яку забиратимуть у банкрутів всілякі афельовані з владою напівбандитські арбітражні управляючі та колекторські фірми.

Пік мародерства припаде на наступну п'ятирічну електорального циклу, що починається наступного року. Запобігти такому жахливому розвитку подій ще можна - зробивши правильний вибір 2019 року!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи