Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
26.09.2018 17:57

Україна потребує нової соціальної політики

Експерт з питань соціальної політики

Реалії сьогодення вимагають модернізації соціального захисту громадян України. Принципи.

Україні необхідна нова якість соціальної політики, модернізація системи соціального захисту громадян на принципах соціальної справедливості.

Старшому поколінню важко адаптуватися до жорстких реалій сьогодення, тому для нього на перехідний період потрібно зберегти більш звичні види державної соціальної допомоги.

Молодому поколінню надавати допомогу в отриманні навиків адаптації до самостійного дорослого життя, конкурентоспроможності, віри у власні сили і здібності.

Соціальний захист і державну допомогу повинні отримувати ті хто її найбільш потребує.

Держава мусить всіляко мотивувати людей працездатного віку до більшої економічної активності.

Соціальна модернізація повинна бути комплексною з акумуляцією ресурсів держави, бізнесу, суспільства. Основними шляхами можуть бути - корпоративна соціальна відповідальність, приватно-державне партнерство, спонсорство, благодійність, волонтерство…

Держава повинна мотивувати бізнес, до соціальної відповідальності. Якщо бізнес інвестує в соціальні проекти, то крім покращення іміджу і репутації може отримати і пільги в оподаткуванні.

Держава зобов’язана підтримувати соціальні стандарти на рівні не нижче за фактичні показники…

В реформуванні системи пенсійного забезпечення слід рухатись від персонального обліку страхових внесків до персональних пенсійних рахунків з правом успадкування!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи