Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
29.04.2016 12:00

Якою буде плата за комунальні послуги?

Експерт з питань соціальної політики

Зараз від людей надходить багато запитань: "Скільки прийдеться платити комунальних після підвищення урядом ціни на газ?" Приклад платіжки ...

Підняття ціни на газ автоматично веде до різкого подорожчання вартості теплої води та опалення...

Вже у травні, після завершення всіх святкувань, на українців очікує гірка реальність: адже вони масово відчують на власних гаманцях наслідки чергового підвищення ціни на газ. 
Відтак, лише за теплу воду на громадян чекатиме платіжна із сумою, мінімум, 400 грн. до сплати.

Отож, після подорожчання газу, українці, які проживають в квартирах, платитимуть в середньому на 200 грн. більше за гарячу воду і аж на 3600 грн. більше за опалення доведеться викласти власникам приватного житла.

Якщо зараз люди, які мешкають, наприклад у 2-кімнатній квартирі, площа якої становить лише 60 м.кв. платять за теплу воду 200 грн, то вже за травень вони змушені будуть оплатити 400 грн. Опалення в квартирах, за яке кияни в середньому сплачують 960 грн. зросте до 1920 грн. 

Ті, хто мешкає в приватних будинках, відчують наслідки гостріше: опалення, яке зараз обходиться у 3,6 тис. грн стрімко зросте до 7,5 тис. грн.

Тож вочевидь, громадянам України доведеться затягнути пояси ще тугіше, хоча далі вже нікуди.

Зверніть увагу, уряд Порошенко-Гройсмана скасував "соціальну" норму розміром у пільгових 3600 грн. !!

Таблиця з сайту Обоза: приклад платіжки для двокімнатної квартири

Світлина від Андрія Павловського.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи