Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
23.04.2024 11:51

Брюссель проведе Дні водневих долин цього літа

Засновник, Старший партнер, Керівник судової практики АО "Овчаров та Партнери"

Подія має стати важливим кроком у реалізації амбітної стратегії REPowerEU з подвоєнням кількості водневих долин до 2025 року

На порозі нової енергетичної ери, влітку 2024 року в серці Європи, Брюсселі, відбудуться Дні водневих долин. Захід, що організовується спільними зусиллями Партнерства з чистого водню та Європейською комісією, є продовженням успішної ініціативи JU Clean Hydrogen. Він об'єднає політиків, місцеву владу, розробників проєктів, інвесторів та постачальників індустрії для підтримки та розвитку водневих екосистем в Європі. Це знакова подія має стати важливим кроком у реалізації амбітної стратегії REPowerEU з подвоєнням кількості водневих долин до 2025 року.

Цього літа, 17-18 червня, столиця Бельгії Брюссель збиратиме експертів та інноваторів з усієї Європи на важливій події — Днях водневих долин. Цей захід, організований за співпраці з Партнерством з чистого водню (Clean Hydrogen Partnership) та Європейською комісією, має на меті просування та розширення використання чистого водню як важливого елементу в боротьбі проти кліматичних змін.

Основна мета заходу

Основна мета Днів водневих долин — обговорення та розробка нових проєктів водневих долин, що вже демонструють значний прогрес у 15 регіонах Європи. Водневі долини — це інтегровані екосистеми, де водень виробляється, розподіляється та використовується у місцевих масштабах. Це дозволяє значно зменшити вуглецевий слід і покращити енергетичну безпеку регіонів.

План заходу

На конференції будуть представлені доповіді від політиків, місцевої влади, а також професіоналів з проєктування, інвесторів та галузевих постачальників. Вони обговорять поточний стан водневих технологій, поділяться кращими практиками та розглянуть нові можливості для створення водневих долин. Все це спрямовано на реалізацію стратегічної мети REPowerEU — подвоєння кількості водневих долин в Європейському Союзі до кінця 2025 року.

Важливість заходу

Ініціатива водневих долин має критичне значення, адже водень вважається одним з ключових ресурсів для досягнення вуглецевої нейтральності в Європі. Створення ефективних, самодостатніх водневих екосистем може значно прискорити перехід континенту на чисті джерела енергії.

Чому це важливо для України?

Участь у Днях водневих долин відкриває унікальні можливості для учасників:

- навчання від провідних експертів у області водневої енергетики;

- встановлення ділових контактів з потенційними інвесторами та партнерами з усього світу;

- обмін досвідом та ідеями з колегами, які вже реалізують водневі проєкти у своїх регіонах;

- вивчення нових технологічних рішень та підходів до використання водню в енергетиці.

Значення для майбутнього

Захід стане також платформою для запуску дорожньої карти ЄС для «Водневих долин», яка буде включати стратегії та напрямки розвитку водневих технологій на наступні роки. Дорожня карта має на меті координувати та стимулювати зусилля країн-членів по інтеграції водневих рішень у їх національні енергетичні системи.

Організаційні деталі

Більше інформації про захід, включаючи деталі реєстрації, буде доступно на офіційних платформах Європейської комісії та Clean Hydrogen Partnership. Учасники мають можливість зареєструватися заздалегідь, щоб забезпечити своє місце та використовувати можливість для планування взаємодій з іншими експертами та спеціалістами в галузі.

Дні водневих долин у Брюсселі обіцяють стати ключовою подією для всіх, хто зацікавлений у водневій енергетиці та її майбутньому в Європі. Це чудова можливість для політиків, техніків, науковців, а також бізнесу дізнатися більше про останні досягнення у цій сфері, поділитися знаннями та ідеями, та сформувати основу для майбутніх ініціатив.

Саме тому участь делегації від України для участі в цьому заході буде необхідною для розуміння та реалізації потенціалу розвитку чистих енергетичних технологій у Європі та Україні, а також усвідомлення важливості міжнародного співробітництва у впровадженні водневої реформи в Україні. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи