Рідна земля збирає своїх синів
24 жовтня 2016 року Україна втратила одного з найвидатніших своїх синів – Богдана Дмитровича Гаврилишина.
24 жовтня 2016 року Україна втратила одного з найвидатніших своїх синів – Богдана Дмитровича Гаврилишина. Відомий в усьому світі український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат, дійсний член Римського клубу , президент Фондусвого імені залишив вагомий слід в історії цивілізації ХХ-ХХІ століть.
Богдан Гаврилишин помер у родинному колі у своєму київському помешканні. Сьогодні відбудеться церемонія прощання з покійним у Міжнародному інституті менеджменту і Церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі, яку пан Гаврилишин особисто відвідував по неділях.
В ці дні ми сумуємо та поділяємо біль тяжкої втрати поруч з рідними, близькими та друзями Богдана Дмитровича, мільйонами українців та громадян інших країн, які залишаються прихильниками його унікальних талантів.
Одночасно, ми закликаємо владу і громадськість до толерантної та виваженої дискусії – чи не буде найкращою подякою Богдану Гаврилишину від вдячних співвітчизників його поховання на Аскольдовій могилі – символічному пантеоні Героїв України?
На нашу думку, такий крок слугував би важливому процесу єднання української нації навколо своїх видатних діячів, котрі творили свої звершення в глобальному вимірі, але завжди мріяли про щасливе майбутнє рідної землі, нашої Батьківщини.
Віримо, що у разі згоди родини покійного і наявності суспільного запиту, нам вдасться зламати усі бюрократичні перепони і нарешті розпочати будівництво символічного фундаменту історії і єдності української нації – Пантеону Героїв України на Аскольдовій могилі.
Вічна пам'ять великому сину Української держави Богдану Дмитровичу Гаврилишину!
- Що чекає українську переробну промисловість та перспективи Кіровоградщини Юлія Мороз 16:10
- Водневі ініціативи в Україні: роль адвокації та GR у розбудові майбутньої енергетики Олексій Гнатенко 12:35
- Ваші гроші, ваше майбутнє: чому важливо перемогти фінансові злочини в державному секторі Акім Кібновський вчора о 21:38
- 60 днів до межі: чому ротація рятує життя і фронт Віктор Плахута вчора о 12:46
- Чого чекати від 15 серпня? Олександр Скнар вчора о 09:03
- Дистанційне управління бізнесом: приховані загрози та мільйонні втрати Артем Ковбель 12.08.2025 23:15
- Небезпечний Uncapped SAFE Note: що це таке і як інвестору не потрапити в пастку Роман Бєлік 12.08.2025 18:30
- Тіньова імперія Telegram: як право і держава приборкують анонімну свободу Дмитро Зенкін 12.08.2025 14:58
- Гра за правилами: чому відповідальність – це основа гемблінг-індустрії Михайло Зборовський 12.08.2025 12:30
- Перемовини США та рф приречені Ігор Шевченко 12.08.2025 12:27
- Зберегти код нації: особистий досвід гуцулки про українську ідентичність за кордоном Наталія Павлючок 12.08.2025 11:22
- Ваш генератор може заробляти Ростислав Никітенко 12.08.2025 10:14
- Базовая военная подготовка в вузах: права студентов и последствия отказа Віра Тарасенко 11.08.2025 22:18
- Порівняння податкових навантажень: Велика Британія vs Кіпр для IT-компаній і фрілансерів Дарина Халатьян 11.08.2025 17:41
- Енергія хорошої пам'яті Євген Магда 11.08.2025 17:20
-
Вкладник намагався відсудити у ПриватБанку 3 млрд євро за депозит 1995 року
Фінанси 25291
-
У "маркетплейсі дронів" DOT-Chain Defence виконали перші замовлення
оновлено Бізнес 7887
-
Гетманцев: Рада не планує ухвалювати закон щодо крипторезерву, НБУ проти
Фінанси 6256
-
Галина Ободець: "Українське походження товару – ще не гарантія успіху на полиці"
Новини компаній 4579
-
Шмигаль терміново зв'язався з главою Rheinmetall після його скарг на бюрократію в Україні
Бізнес 4145