Влада Януковича не збиралася гасити заборгованість перед книговидавцям
Держказначейство запевняє, що як тільки Державний комітет телебачення і радіомовлення України (як головний розпорядник бюджетних коштів) надасть їм необхідні документи (бюджетні фінансові зобов’язання) і в держказні будуть гроші, то вони погасять минулоріч
Держказначействозапевняє, що як тільки Державний комітет телебачення і радіомовлення України(як головний розпорядник бюджетних коштів) надасть їм необхідні документи(бюджетні фінансові зобов’язання) і в держказні будуть гроші, то вони погасять минулорічнузаборгованість перед книговидавцями у сумі 21,5 млн. грн.
Наразі, доДержказначейства не надходили документи для реєстрації бюджетних зобов’язань щодопогашення заборгованості перед видавництвами-виконавцями державної програми «Українськакнига.
Хочу розчарувати видавців- Комітет не зареєстрував борг в офіційному порядку. Тобто, швидше за все, попередні чиновники навіть незбиралися його платити. Тому я звернувся до Комітету з вимогою терміново прийнятирішення щодо погашення бюджетних фінансових зобов’язань, які залишилисянепогашеними на кінець минулого бюджетного періоду перед видавцями. Адже безвідповідного рішення Комітету Держказначейство не може зробити виплати.
Нагадаю, до мененадійшло звернення Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, яківкрай стурбовані невиконанням Державною казначейною службою України розрахунківз видавництвами. Держказначейство у 2013 році не перерахуваловидавцям-виконавцям жодної копійки за передані державі в рамках державноїпрограми «Українська книга» видрукувані видання. Борг держави перед видавцямиза виконання державної програми складає 21,5 млн. грн.
- Кримінальний процес: як захиститись, коли судовий експерт помиляється Костянтин Рибачковський 01:06
- Інструменти підтримки команди: корпоративна культура під час кризи Тетяна Кравченюк вчора о 11:27
- Бути чоловіком в Україні: фінансові виклики та можливості їх подолання Інна Бєлянська вчора о 11:21
- Міф про багатозадачність: чому "режим Цезаря" шкодить продуктивності Олександр Скнар 02.10.2025 23:37
- Встановлення факту самостійного виховання дитини: судова практика Леся Дубчак 02.10.2025 20:13
- Чотириденний робочий тиждень: глобальні експерименти й українські реалії Мар'яна Луцишин 02.10.2025 16:22
- Віддати останню шану Героям Євген Магда 02.10.2025 13:11
- UAE Corporate Tax для вільних зон: коли 0% – не завжди 0% Дарина Халатьян 02.10.2025 11:59
- Як давати гроші близьким і не зруйнувати стосунки: правила підприємця Олександр Висоцький 01.10.2025 10:29
- Переміщення військовослужбовців за ініціативою: порядок та особливості проєкту Юлія Кабриль 30.09.2025 15:07
- Особистий бренд і медійність: як фахівцю просувати себе без втрати професійності Олена Рубанець 30.09.2025 15:05
- Як українському бізнесу вийти на міжнародний ринок через Ірландію Василь Селіфонов 30.09.2025 14:53
- Кадрові виклики для бізнесу Дніпропетровщини: результати дослідження Алла Чуприна 30.09.2025 13:11
- Грузинський сценарій в Молдові не пройшов Максим Гардус 29.09.2025 22:06
- Фейкова новина про обов’язкову заміну прав: що треба знати українцям у Польщі Михайло Стрельніков 29.09.2025 12:53
- Бути чоловіком в Україні: фінансові виклики та можливості їх подолання 149
- Особистий бренд і медійність: як фахівцю просувати себе без втрати професійності 126
- Фейкова новина про обов’язкову заміну прав: що треба знати українцям у Польщі 118
- Як розпізнати корупцію: ключові ознаки та приклади з життя 69
- Як українському бізнесу вийти на міжнародний ринок через Ірландію 63
-
Угорщина підписала "найдовший у своїй історії контракт щодо LNG" з постачанням із 2028 року
Бізнес 54151
-
Лідери ЄС загалом погодилися надати Україні "репараційну позику", але ще сперечаються
Фінанси 32409
-
У США зупинили будівництво "найвищого" дерев’яного хмарочоса у світі: яка причина
Життя 13629
-
В порту Херсон катастрофічна ситуація. Концесіонер вимагає перегляду угоди
Бізнес 12636
-
Ілон Маск став першою людиною в історії, чий статок перевищив $500 млрд
Фінанси 9222